enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Pantene Aqua Light Saç Açıcı Sprey

Pantene Aqua Light Saç Açıcı Sprey

Pantene Aqua Light Saç Açıcı Sprey, kelimenin tam anlamıyla mucize bir saç bakım ürünü. Özellikle boyalı saçların, röfleli saçların taranmasında benim gizi sorun yaşayanlardansanız mutlaka almanızı tavsiye ederim.
Bu ürünü hemen hemen bütün marketlerden bulabiliyorsunuz. Fiyatı 14 TL. sprey olarak kullanılan bu saç açıcı ürünü ister kuru saça ister ıslak saça çalkalayıp sıkıyorsunuz. Anında saçınız yumuşacık bir hal alıyor ve hiç yıpranmadan, kırılmadan, yolunmadan taranıyor. Bu saç bakım ürününde benim en çok sevdiğim taraf ise müthiş bir parfüm kokusu var.
Pantene Aqua Light Saç Açıcı Sprey

Saçınıza sıkıyorsunuz şekillendiriyorsunuz aradan saatler geçiyor. Yanınızdan geçen biri saçınızdaki mis gibi kokuyu hala duyabiliyor. Hiçbir saç bakım kreminde, saç bakım spreyinde böyle güzel bir parfüm duymadığınıza emin olabilirsiniz. Üstelik bir çok saç açıcılar gibi saça püskürtüldükten sonra saçı hacimsiz bir hale sokmuyor. Böylece ister maşalı saçlarınız olsun, ister düz fönlü saçlarınız olsun asla saçınız hacmini kaybetmiyor. Ürünü ben saç diplerime denk getirmeyecek şekilde sıkıyorum. Zira bu tür saç açıcı ürünler saç diplerine denk geldiğinde kuruduktan sonra kepeklenmeye yol açabiliyor. Bu yüzden bu saç açıcı spreyi saçınızın dipleri hariç tamamına sıkabilirsiniz. Benim gibi belinize kadar uzun saçlarınız varsa ve her gün duşa giriyorsanız bu saç açıcı sprey 1-2 haftada yetiyor. Ama fiyat olarak çoğu saç açıcı spreye göre gayet uygun olduğu için ayda en fazla 1-2 şişe alsanız bile ekonominize zarar vermeyecektir.
Kıvırcık saçlar, röfleli saçlar, boyalı saçlar, uzun ve ince telli saçlar en çok karışan, en zor taranan saçlar olduğu için saç açıcı arayan herkese kesinlikle bu Pantene Aqua Light Saç Açıcı Spreyi kullanmasını tavsiye ediyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica