enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Eşlerinize Yumuşak Davranın!

Eşlerinize Yumuşak Davranın!
A+
A-

Kadınların yaptığı en büyük hatalardan biridir yumuşak davranamamak. Sevgililiklerin ilk döneminde yapılan her hataya yumuşak yaklaşan ve sorun değil diğerek unutan çiftler evlendikten sonra sorun olmayan şeyleri dahi sorun gibi görmeye başlıyor. Erkeklerin bazı sorumsuz hareketlerine evde cinnet geçiren kadın eşinin kendisinden daha fazla uzaklaşmasına neden olur. Bu şekilde davranan kadın kaybetmesinin acısıyla daha hırslı ve dayanılmaz olur.
Erkeklere Yumuşak Davranın
Kadınların unuttuğu kadınsı tavrı bir kenara bırakan ve eşleriyle asker arkadaşı gibi davranan ve sonra üzülen kadınlar bu tavrı her zaman değil mutlu dakikalarda espirili bir şekilde kullanmanız çok daha doğru olacaktır. Yaşadığınız ilişkiyi yıpratmadan ve özelliklede karşı tarafı suçlamadan doğru davranmalısınız. Erkeleri suçlayıcı konuşmak her zaman kaybetmenize ve özelliklede eşiniz inatçı ise daha çok inatlaşmasına neden olursunuz. Yapmanız gereken sorunlar karşısında sakin olmak ve erkekleri suçlayarak değil de olmasını istediğiniz gibi konuşmalısınız.
Bu konuşmanızda da ben böyle istiyorum olacaksın tavrı ile değilde ben senin böyle davranmanı isterdim gibi konuşmalar erkeğin sinirlenmeden sizi dinlemesine neden olur ve bu şekilde hedefinize biraz zaman alsada ulaşmış olursunuz. Kavga ile yaklaşım her zaman erkeği sıkar ve evinden uzaklaştırır. Eşinize karşı cinsel soğukluk yapmayın ve özelliklede cinselliği sakın eşinize karşı kullanmayın ve görev gibi düşünmeyin. Cinsel birleşmenizde zevk almanız sizi daha sakin yapacaktır.
Cinselliği görev olarak yaşayan kadın ertesi gün güne gergin başlar ve kullanıldığı hissi oluşur. Bu konu hakkında bir başka yazımızda geniş yer vererek neler yapabilirsiniz? bilgi vereceğiz. Öncellikle kadınlar şunu iyi bilmeli hayatınızdaki erkeğin tek varlığı olmanız sizin elinizde ve bunu başarabilirsiniz. Erkekler için en önemli konulardan biri olan sadakatinizi koruyun ve sakın eşinizi bu gibi konularla tehtid etmeyin o anlık kazanmış gibi görünsede ilişkinizi yıpratmaya yetecek konuşmalar ve tehtidlerdir.
Eşinize karşı anlayışlı ve sevecen olmaya çalışın eşinizin size yaptığı bir hata aklınıza geldiği anda kendi kötü huylarınızı düşünün ve bir melek olmadığınızı kabul edin. Eşinizi sevdiğinizi sözlerle bakışlarınızla ve davranışlarınızla gösterin. Yaptığınız her yanlış davranışta eşinizin evden uzaklaşmasına neden olacağını düşünün ve ona göre davranın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica