Kadın.Net

Erkekleri Uzaklaştırmayın

Erkekleri Uzaklaştırmayın

Kadınların bazı ortak huyları vardır  ve ekreklere isteklerini yaptırmak için ilişkiyi redetme yatak ayırma soğuk davranma gibi davranışlar sergilerler. Bu davranışlar zaman içerisinde erkeğin uzaklaşmasına neden olur. Özellikle yatakların ayrılması oldukça ciddi problemlere yol açar. Kavga sonrasında neler yaşanırsa yaşansın mutlaka aynı yatak paylaşılmaya devam ettirilmeli ve sarılmadan uyumamalıdır. Her iki taraftan kimin suçlu olduğunun hiçbir önemi yok önemli olan araya soğukluk girmemesidir. Çiftler birbirleriyle tartışırken mutlaka saygı çerçevesinde tartışma yapılmalı iki taraftan biri mutlaka sessizliğini koruyarak dengeyi sağlamak gereklidir.
Erkekleri Uzaklaştırmayın
Tartışmalar kesinlikle kavgaya gidilmemeli dünyanın sonu olmadığı gibi çözülmeyecek sorunlar da yoktur. Mutlaka bir orta yol bulunmalı ve kimsenin kendini yıpratacak kadar karşı tarafa fedakarlık yapmasına gerek yoktur. Çok fazla yapılan fedakarlıklar karşı taraftan görülen en ufak bir hatayla büyük hayal kırıklıklarına neden olur. Olması gerekenden fazla fedakarlıklar  hayal kırıklığına neden olur. Uzun yıllarımı verdim bana yaptığına bak gibi olumsuz düşüncelere neden olur.  Hayatınızı kendiniz için her iki tarafın mutluluğu için yaşayın.Olması gereğinden fazla değer herkese verildiği zaman insanoğlu hata yapmaya çok müsait olduğu için karşı tarafıda üzecek bazı  durumlar yaşanması olasıdır. Özellikle çok fedakar olduklarını düşünen kadınlar. Saçlarınızı süpürge yapmayın fön yapın.
Kadınlar her gün saatlerce temizlik yapıp yemekle uğraşıp çocukların temizliğine özen gösterdiği kadar kocasını nasıl mutlu edeceğini bilmiş olsa kocasının mutlu olmasıyla kendiside mutlu olacaktır. Yaşanan ilişkide özellikle kadınlar erkeklere soğuk davranarak kendinizden uzaklaştırmayın. Her zaman sevgi dolu şefkatli yaklaşın. Bütün gün temizlik yapıp yorulmayın evin derli toplu olması erkek için çok daha önemlidir. Bir erkek koltukların altını çekerek altı kirlimi temizmi diye bakmak. Kıyafetleri temiz olan erkekler evin her alanını kullanmazlar. Her erkeğin evinde bir köşesi olur ve yatak ile o köşesi arasında mekik dokur.
Eskiden evlerin hiç açılmayan misafir salonları vardı o dönemlerde evin erkeğide misafir gibi o odayı bayramdan bayrama görürdü. Oysa kadınlar bu yılda iki defa açılan odayı her hafta temizlemeyi bir görev edinmişlerdi. Bu gibi durumlarda kadın gereksiz yere her hafta yorgunluk çeker. Fedakarlık yaptığını düşünen kadınlar temizliği erkekler için yaptıklarını düşünürler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica