enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri Saçınızla Büyüleyin

Erkekleri Saçınızla Büyüleyin
A+
A-

İlk kez karşılaştığımız bir kişide bıraktığımız ilk izlenim dış görünüşümüzle olur. Bu yüzden bir çok kişi ilk izlenimin çok önemli olduğunu söyler. Bu sebeple çok önem verdiğimiz bir yere giderken ya da özel bir kişiyle görüşeceğimiz zaman dış görünüşümüze muhakka özen gösteririz. Ne giydiğmize dikkat ederiz ve bunun yanında bakımlı olmaya özen gösteririz. Bu durum saçlarımız için de geçerli olmalıdır. Çünkü bayanların saç modeli onlara farklı bir hava katarken aynı şekilde saç rengide özellikle erkekleri büyülemede anahtar görevi görüyor.
Erkekleri Saçınızla Büyüleyin
Yapılan araştırmalar erkeklerin takdirini kazanmada saç renginin azımsanmayacak derecede öneme sahip olduğu kanıtlandı. Kadınların saç renginin erkeklerde farklı duygular yarattığı ve her saç renginin erkeklerde farklı anlamlara geldiği belirtildi. Erkeklere göre sarşın, esmer ve kızıl saç rengi farklı imajlar uynadırmakta. Buna göre erkekler sarışın kadınlar çekici buluyor ancak evlenmek için esmerleri tercih ediyor. Erkeklerin gözünden saç rengine yükledikleri anlamları şöyle sıralayabiliriz:
Sarışın bayanlar ve sarı saç: Sarışınların zekası ve espirili hareketleri erkekler tarafında çekici bulunduğundan erkekler en çekici saç renginin sarı saç olduğu konusunda hem fikirler. Bu denli çekici buldukları sarı saçın sadaktisiz olduğu ve sarışınların sadakatinden emin olunamayacağı görüşündeler.
Kumral saç: Çekici, akıllı, espirili olarak nitelendirilen kurallar erkekler için her zaman takdir edilmiştir. Erkekler açısından sadakatin simgesi olan bu saça sahip kadınlar, erkekler tarafından iyi bir arkadaş modelinin de simgesi olarak görülüyor. Kumral kadınları sağlam ilişki ve sağlam arkadaşlık kurabilecekleri kadınlar olarak tanımlıyorlar.
Kızıl saç: Erkeklere göre espiri anlayışları yok denecek kadar az ve çekicilikten yoksundur kızıl saçlı kadınlar. Ancak seksilik konusunda aynı fikirde değiller. Kızıl kadınların çok seksi oldukarını ancak bunun yanında sadakat konusunda güvenilmez olduklarını , kızıl saçlı bayanlarla kısa vadeli ilişki kurulması gerektiğini  düşünmekteler.
Esmer bayanlar ve siyah saçlılar : Erkelerin en favori tercihleri. Erkeklerin nazarında sadakat ve akıllı olmanın ve iyi bir espiri anlayışına sahip olmanın simgesidir. Erkekler bir çok alanda başarılı buldukları esmerleri aynı zamanda ideal bir eş olarak görüyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica