enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Kadınlardan Ne Bekler

Erkekler Kadınlardan Ne Bekler
A+
A-

Erkekler bütün gün çalışıp yorgun eve geldikleri zaman çoğu gün beklediklerini bulamazlar evde ve sorun çıkar doğal olarak. Peki hiç düşündük mü erkekler ne bekler kadınlardan ? bakalım ne beklerlermiş erkekler kadınlardan.
Erkekler evlerine geldikleri zaman günün stresi, yorgunluğu, sıkıcılığını atıp evlerine gelirler yada gelmeye çalışırlar. Bu durumlarda sizin onlara soru yağdırmanız, üstelemeniz, sorunları tekrar hatırlatmanız onu iyice boğacaktır. Evine gelen erkek artık işi dışarıda bırakıp eşine ve ailesine odaklanmayı düşünür. Bu durumda sizden beklentisi onu rahatlatacak günü unutturacak şekilde davranmanızdır. Çok konuşmadan, sıkıştırmadan onunla muhabbet etmenizi isterler.
Erkekler Kadınlardan ne Bekler
Düşünün bir sevgilinizle evlilik düşünüyorsunuz ancak daha flort aşamasındasınız. Sürekli onun evine gidip geliyorsunuz. Bu durumda sizden beklentisi bekar evi dağınık bulaşık birikmiş kalabalık bir haldeyse ona söylenmemeniz. Kendi eviniz gibi hemen ufak ufak işe el atın, toplayın, takılın ona şakalar yapın, ama asla onu kızdıracak ve kendini sizin yanınızda mahcup hissedecek şekilde laf söylemeyin. Bu erkeklerin korkulu rüyasıdır.
Eşiniz eve geldikten sonra sizin onunla ilgilenmenizi çok ister. Bakın bir yorgun mu ona masaj yapmayı teklif edin. Emin olun ki daha masaj yapmadan yorgunluğunu atacaktır. Yada koltukta uzanıp kalmış mı öyle hemen gidip ve başını dizlerinize alın olunla ilgilenin erkekler sizden buları bekliyorlar ve siz bunları yapınca daha da mutlu oluyorlar.
Erkekler kadınlar kadar aşırı övgü iltifat beklemezler. Ancak yaptıklarının karşılığını duymak isterler. Mesela sizin için kendi çapında bir şeyler yapmış olabilir bunu beğenmeseniz de ona bunu belli etmeyin. Her ne kadar beceremeseler de sizi mutlu etmeyi çok isterler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica