enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Evlilikten Neden Kaçar?

Erkekler Evlilikten Neden Kaçar?
A+
A-

Erkekler Evlilikten Neden Kaçar
Her zaman evlilik konuları olduğu zaman erkeklerin evlilikten kaçtığını biliriz. Peki erkeklerin evlilikten neden kaçtığı hakkında bir bilginiz var mı? Erkekler aslında rahatlarına  düşkün olduğu için evlilikten kaçıyor diye değerlendirilirken erkeklerin evlilikten kaçmalarında başka nedenleri de vardır.
Erkelerin evlilikten kaçmalarında ki en büyük nedenlerinden birisi erkeklerin kendilerine karşı öz güven eksikliklerinin olmasıdır. Kendine güvenemeyen ve ev geçindiremeyeceğini düşünen hayatında güvensizlik hisseden erkeler evlilikten korkarlar ve kaçarlar.
Erkekler kendileri çalışıp kendileri kazandıkları için ve her türlü harcamalarını kendilerini yaptıkları için evlendikleri zaman bunun sorumluluğundan kaçamayacaklarını düşündükleri için evlilikten kaçarlar. Erkekler evlendikleri zaman bu yüzden ekonomik olarak eksik  ve yetersiz kalacaklarını düşünürler.
Erkekler kendileri aldatma konularında çok çapkın ve çok atak oldukları için evlendikleri zaman kendilerinin de aldatılacağından korkuyorlar ve evliliğe yaklaşmıyorlar. Aldatılmak konusunda erkekler sevgiliyken bile çok korkak davranırlar. Aldatılmaktansa daha kötü şeylere bile razı olurlar.
Erkekler özgürlüklerine çok düşkün oldukları için evlendikleri zaman bu özgürlüklerinin kalmayacağını düşünürler ve kısıtlanmak istemezler. Tek bir kişiye bağlı kalmak ve sınırlı belirli saatlerde iş yapmak onlara sıkıcı ve bunaltıcı gelecektir. Bu yüzden artık evlilik konularına yaklaşmaktan kaçarlar.
Genel yargı olan evlilik gelince aşkın kaybolacağını ve mutsuz olacaklarını düşünürler. Evlenmekten bu yüzden kaçarlar. Evlilik olunca özgürlük, aşk , bağlılık  ve sevgi konularında her şeyin değişeceğini düşünürler. Bu yüzden evlilikten kaçarlar.
Erkekler özgürlüklerine düşkün oldukları için arkadaşlarıyla eğlenmeleri, gittikleri mekanlar, tatiller vs.. herşeyin biteceğini düşünürler. Kısıtlanacaklarını düşünmek onları evliliğe ve sorumluluğa karşı soğutacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica