enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Çalışan Yeni Evliler

Çalışan Yeni Evliler
A+
A-

Bir kadın kendisinde olan yetenekleri, sosyal ilişkilerini ve ekonomik özgürlüğünü kazanmaya ve kendisini keşfetmeye bir işte çalışarak başlar. Başarılı olma konusunda hırslı kadınlar sadece evde anne ve eş olmadığını bu şekilde çevresine kanıtlamış olur. Çalışma hayatına devam etmek isteyen yeni evli kadınlar herşeyin çok iyi olduğunu göstermek için evliliğin ilk yıllarında üstün performans gösterip çalışırlar. bu performansı çevresine ve eşine mükemmel bir eş olduğunu çok iyi bir iş kadını olduğunu, evinde herşeyi mükemmel yaptığını göstermek isterler.
Çalışan Yeni Evliler
Fakat bir süre sonra işler bu şekilde devam etmez ve kadın kendine özel zaman ayıramaz hale gelir. Bu durum bir süre sonra kadında sıkıntılara neden olur. Kendisiyle ilgili bir çok isteklerini ertelemeye başlar bir süre sonra bir çok şeyde aksamalar görülür. Ev işinde muhteşem olan ve bunu ispatlayan kadın kendisi için birşeyler yapamadığı ve bunu farkettiği zaman ilk olarak ev işlerini aksatmaya başlar. Çalışan kadın üzerine yüklenen sorumluluklarda yerine getiremediği zaman kendisini tükenmiş ve yetersiz hissedebilir.
– Evli bir kadın kesinlikle kendisi için zaman ayırmalıdırı. Bazı günler arkadaşlarıyla bir araya gelerek bir kahve içmek ona çok iyi gelecek.
– Bir kadın hem evde hem de işyerinde en iyi olmayı değil heryerde yeterince olmalıdır.
– Kadın ev işlerinde bütün sorumluluğu üzerine almak yerine eşiyle iş dağılımı yapmalıdır.
– Gün içerisinde yaşanabilen her türlü olumlu olumsuz süreçleri eşiyle paylaşmalıdır. Eşiyle fikir alışverişinde bulunan çiftlerin ilişkilerinde iletişim oldukça iyi ilerler.
– Çiftler aralarında yaşanılan sorunların çözümlenemesi durumunda çok beklemeden profesyonel yardım almayı bilmelidirler.
– İletişim çiftler arasında en önemli noktadır herşeyi konuşarak zaman geçmeden çözmeleri en doğru olanıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica