enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Burçlara Göre Aşk Evlilik

Burçlara Göre Aşk Evlilik

Bugünden itibaren burçlarla aşkın ilişkisini anlatan bir yazı dizisi sunuyoruz sizlere. Burçlar ve aşkla uyumu evlilik hakkında bilgiler vereceğiz. İlk olarak boğa burcu erkeği ile başlıyoruz.
Boğa burcu erkeği evlilk için ideal erkektir. Ancak boğalar zor bir karaktere sahip olduğundan idare etmek zor olabilir. Bu yüzden onların sözlerine itiraz etmeyin, fikirlerini onaylayın, yapılan şeylerin olnların istediği olduğuna onları ikna etmeye çalışın. Boğa erkeği yenilikten çok hoşlanmaz. Bu yüzden alışkanlıklarınız ona uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak hemen telaş etmeyin. Çünkü mükemmel bir eş ve şevkatli birer baba olabilirler aynı zamanda. Eşine sadıktır.
Burçlara Göre Aşk Evlilik
Mükemmel bir aile reisi olduğundan karşısında zayıf karakterli bir kadın görmek istemez. Boğalar karşısında güçlü kadınlar görmek isterler. Her dediğini kabul eden kadınlarla uzun süreli ilişki yaşayamazlar. Aşk konusunda çok sadıktır. Deli gibi sevip sevdiği kadına sahip çıkar. Sevdiği kadından kolay vazgeçmez. Beğendiği kadını elde etmek için elinden geleni yapar ve sonunda galip gelen taraf o olur. Ancak masal gibi bir aşk beklemeyin sakın. Çünkü süslü sözler söylemez.
Fakat sevdiği kadına rahat, güven dolu huzurlu bir yuva sunabilir. Onun kalbine giden yol midesinden geçer. Damak zevkine düşkündür. Bu yüzden mutfakta harikalar yaratmanızı bekleyebilir. Boğa erkeğine karşı dürüst ve net olmalısınız. Onu asla şüpheye düşürecek hareketler yapmamalısınız. Karşısında dürüst , güçlü bir kadın gördüğünde ona tutkuyla bağlanır ve dünyanın en sadık ve güvenilir erkeği olur.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica