Kadın.Net

Bakımlı Erkek Stresten Uzak Olur

Bakımlı Erkek Stresten Uzak Olur

İlginç bir başlık gibi gelsede konunun özü yazımızın devamında yer almakta. Sadece kadınlar bakım yapar ve sadece kadınlar alışveriş yaparsa rahatlar olarak bildiğimiz herşey doğru sadece tek bir farkla erkekler de bu işin içinde. Metroseksüel olmak bir erkek için en rahatlatıcı ve kendine güven veren son yıllarda bütün erkekleri içine çeken muhteşem bir durumdur. Bu durum sanki kadınları rahatsız ediyor gibi görünsede hiç bir kadın ense traşı uzamış tırnak etlerş yolunmuş ve kötü kokan bir erkekle birlikte olmak istemez. Erkekler hayatında olması gereken kadın şeklini söylerken bakımlı olmalı gerektiğini her zaman en baş sırada söylerken kadınlar için de bu aslında bu durum çok önemlidir.
Bakımlı Erkek Stresten Uzak Olur
Kadınlar narin bir çiçek olarak düşünüldüğü zaman bir çiçek için kötü kokan arı hiç yakışmayacaktır. Erkeklerin daha fazla bakımlı olması kadınları biraz endişelendirebilir. Sadece bir erkeğin hiç bir kadın kendisinden fazla bakımlı olmasını düşünmek istemez. Oysaki erkekler bakımlı olmaktan mutlu oluyor ve kendileri için birşeyler yapmak kendilerine olan güvenin artmasını sağlıyor. Özellikle bir erkek iş görüşmesine giderken elinden geldiği kadar etkili görünmeye çalışır ve onlara uzatacağı öz geçmişinden önce duruşu ve giyim şekli ile etkilemek ister. Şu bir gerçektir ki karşımıza gelen insanlar kendilerini tanıtmadan önce dış görünüşlerini baz alarak beyin o kişi hakkında yorum yapmaya çoktan başlar.
Bu neden erkekler içinde son derece bakımlı olmak stresten uzaklaşmalarına yardımcı oluyor. Streste olan bir erkek kendisi için alışveriş yaparak ve güzel bir spa merkezinde bir günlük bir bakım ve rahatlama için zaman ayırdığında bütün stresini atar ve son derece rahatlamış olarak güne devam eder. Bir erkek her ne kadar stresli olursa olsun kendisi için birşeyler yaptığı zaman mutlu olur. Sadece kadınları kendileri için zaman ayırmayı sever olarak düşünmek büyük bir hatadır. Bütün gün çalışarak yorulan ve strese giren erkekler de kendileri için birşeyler yapmak isteyeceklerdir. Günlük bakımını yapan ve yenilenen erkekler güne çok daha iyi başlar ve stresten uzak yaşamayı başarır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica