enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ayrılıkta Yapılmaması Gerekenler

Ayrılıkta Yapılmaması Gerekenler
A+
A-

Ayrılıkta Yapılmaması Gerekenler
Her insan hayatında bir kere ayrılık yaşamıştır. Bunun üstesinden gelmek kimi zaman zor olabilir. Kolay unutamamış olabilirsiniz hatta çok zor günler geçirmişte olabilirsiniz. Ancak unutmayın kendinizden daha önemli bir şey yok. Ayrılık zor olabilir ayrılığı unutmak için bir çok yolu denemiş olabilirsiniz. Ancak ayrılıkta asla alkol ve sigaraya başvurmayın. Unutmak için çok yapılan ancak daha çok zararlı çıkılan bir durumdur alkol ve sigara.
Ayrıldığınız kişiyle dost kalmayı düşünebilirsiniz belki çokta anlayışlı bir şekilde ayrıldınız. Ancak dost kalmayı biz size tavsiye etmeyiz. Çünkü insan duygusal anlamda bir şeyler hissettiği ve duygusal paylaşımda olduğu kişilerle dost kalamaz. Bu tam tersi size daha çok geçmişi hatırlatır ve unutmak yerine daha çok hatırlayıp daha fazla üzülmenize neden olacaktır.Ben dost kalmak istiyorum o benim için ne olursa olsun değerli diyor olabilirsiniz. Bunu yapmanızda çok normal. Ancak size tavsiyemiz böyle bir istekte bulunuyorsanız gerçekten o kişiye ait bütün duygularınızdan arınmış olduğunuz zaman böyle bir istekte bulunun.
Her insanın yaptığı şeydiler kendi kendine kağıda bir şeyler karalamak. Ayrıldıktan sonra sizde bunu yapabilirsiniz. Belki en yakın dostunuza bile sıkıntınızı paylaşamayabilirsiniz. Ancak yazı yazarak bunu çok kolay bir şekilde yapıp içinizi rahatlatabilirsiniz. Ancak asla bu kağıdı eski sevgilinize göndermek gibi bir hataya düşmeyin. Çünkü artık bunun hiçbir anlamı yoktur. Gereksiz yere kendinizi üzüp karşı tarafa bunu hissettirmiş olursunuz. Giden gitmiştir artık o sizin düşüncelerinizi duygularınızı önemsemiş olsaydı şuan yanınızda olurdu.
Ayrılık her insanın başına gelebilir. Böyle bir durumda asla kendinizi suçlamayın. Yaşanması gerekiyormuş ve yaşanmış deyin. Ancak  bu durumda kafanız ve duygularınız oldukça karışık iken asla başkasıyla cinsel anlamda bir şeyler yaşamayın hatta bunu düşünmeyin bile. Bu size kendinizi daha çok kötü hissettirip farklı hatalar yapmanıza neden olacaktır. Sadece kafanızı dinleyin ve zaman verin kendinize..Bu deneyimden bir şeyler öğrenmeye çalışın. Yaşananların bir hata değil, ileriye giden yolda yaşadığınız bir öğrenme süreci olduğunu düşünün…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica