Kadın.Net

Aşk Hayatınız Değişecek

Aşk Hayatınız Değişecek

Aşk konusunda her zaman başarısız olduğunuzu düşünüp yüzünüzün aşkta bir türlü gülmediği anlayışı içinde kendinizi kapatıp her başladığınız ilişkide kendinize şanssız gözüyle bakmayı bırakın. Melankolik bir havanız var ve siz sürekli mutsuzluktan zevk almaya sadece hayatınız acı üzerine kuru düşüncesiyle yaşamaya kendinizi mecbur hissetmeyin. Doğru ve sağlıklı aşk yaşayan insanlara imkansızı yaşıyor gözüyle bakmayın aşkı sizde dolu dizgin yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı değişiklikler yaparak mutluluğun formülünü bulabilirsiniz.
Aşk hayatınızı güzelleştirin
Öncelikle kendinize karşı dürüst olun ve kendi hatanızdanmı her ilişki hüsranla sonuçlanıyor durup bir bakın ve kendinize karşı dürüst olun yaşadığınız ilişkide ne kadar mutlusunuz ve zorla ilişkiyi sürdürmenin ne faydası olacak. Mutsuz olmayı tercih etmeyin mutlu olmanın yollarını arayın. İlişkilerde mutsuzluk yaşamanız her zaman aynı mutsuzlukları yaşatmaz size hatalarınızı gözden geçirin ve mutlu olmak için konsantire olun. Çiftler ilişkiyi yaşarken ilişkinin devam edip etmemesi konusunda oldukça bahaneler üretebilirler. Bu bahanelerin içinde para, çocuk, yanlızlık ve korkular gibi birçok sebep sayılabilir. Hayatta imkansızlıklar olmadığını bilmelisiniz. Kolları olmayan insanların neler resmettiğini hemen hemen herkes bilir. Hayatta ölüme çare olamaz onun dışında herşeyin mutlaka bir çözümü vardır. Sizin mıutsuzluklarınızın da…
Hayatınızı gözden geçirin ve öz eleştirinizi bu kez biraz sert yapın ve bakın nerede hatalar yaptınız nelere sebep oldu. Muhteşem biri ve sorunsuz biri olduğunuzu düşünmeyi bir kenara bırakın ve kendinize bir sorun hata acaba yaptığınız hataların farkında olmamanız olabilir mi? Aşka inanmayanalar mutlaka aşk acısı yaşamış ve mutsuzluğu sonucu aşktan uzaklaşan insanların inanmadığı bir duygudur. Acısınıda yaşasanız aşkın tadına varmış olmanız bile bu hayatta büyük zevklerden birisidir.
Aşk yaşamak her insanın hayatı boyunca arzu ettiği kimi insanın inanmam diyerek saklamaya çalıştığı bulamayacağını düşündüğü bir duygudur. Aşk sizi hayata bağlar aşk size huzur verir. Maddeci olmayı bir kenara bırakın sadece aşık olun hissedin. Karşınızdaki kişinin bırakın parasını pulunu bırakın evini arabasına kendisine aşık olun sorgulamayın aşkı yaşayın. Bu şekilde yaklaşımlar sergilerseniz para mal mülk düşünerek ilişkiye başlarsanız sonradan maddi kayıplar hayatınızın zindan olmasına neden olur. Oysaki aşk yaşıyorsanız aşk ilişkisi yaşarsanız herşeyin üstesinden çok rahat gelinir.
 
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica