Kadın.Net

Aşk Aşk Yinede Aşk

Aşk Aşk Yinede Aşk

Aşk acısı çeken bilir derler.. çok da doğru demişler. Aşk acısı  çeken varsa mutlu olan odur. Aşk acısı çekmek gerçekten aşkı yaşayan insanların yaşadığı duygudur. Aşk yaşanılması gereken en önemli duygudur. Vücudun tadı tuzudur. Aşk yaşanırken herşey güzelde bittiğinde neden acıdır. Aşk gerçek bir duygudur. Aşkı bütün bedeninizde hissedin. Gerçek aşk diye söylentiler son dönemde okadar çok yayıldı ki insanlar gerçek aşkı arıyor. Gerçek aşk şudur insanın aklını başından alan, aşık olduğunu kişinin kaşı, gözü, malı, mülkü, kariyeri sizin için çok önemsiz gelir.
Aşk Aşk yinede aşk
Gerçek aşk mantığı bir kenara bıraktırır. Gerçek aşkı yaşarken gözünüz hiç birşey görmez. Aşk yaşarken insanlar çocuk gibi olur. Onu gördüğünüzde ne giymiş diye bakmazsınız. Aşık olduğunu kişi aniden karşısınıza çıktığında ayaklarınızın bağı çözülür kalbiniz hiç atmadığı kadar hızlı çarpar, saçmalamada sınır tanımadığınız an işte o andır. Aşık olduğunuz kişi karşınızda ve siz heyecandan altınıza kaçıracak durumdasınız ne konuşacağınızı bilemediğiniz andır. Ağzını kurur, dizleriniz titrer, elleriniz terler, yüzünüz sararır bu anı yaşayan herkes aşkı gerçek aşkı yaşamıştır. Son dönemde aranan gerçek aşk aslında insanın kendi elinde.
Gerçek aşk diye aranılan insanların önceliği aşka değil karşısındaki insanın kariyerine, maddi gücüne vermesiden kaynaklanmaya başladı. Aşk yaşamak için kendinize izin verin. Aşkın tadına varın bulduğunuz aşkı sonuna kadar yaşayın. Tabi aşkı yaşamak demek tamamen gözünüzü kör edip herşeyi bir kenara bırakmak ve hareketlerinizi kontrollü olarak yapmanız da gereklidir. Hayatınızda kötü izler bırakacak ve daha sonra pişmanlık oluşturacak yanlışlardan kendinizi korumanız bu aşamada  mantıklı davranmanız gereklidir.
Aşk yaşanılacak duyguların içinde en güzel olanlarındandır. Kariyer başarıları dışında bir insanı en çok mutlu eden duygu anne, baba olma ve aşık olma duygusudur. İnsanı yaşama bağlayan hayatı en güzel yanlarıyla gösteren hayatın anlamlı gelmesine neden olan duygulardır. Aşk insanı gençleştirir, yaşamına heyecan katar. Aşk acısı yaşamakda güzel bir duygudur hafifletmek için çaba aramayın bırakın yaşadığınız aşkın acısıda yaksın sizi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica