enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları!

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları!
A+
A-

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları
Hemen hemen herkes hayatında bir kere ayrılık acısını yaşamıştır. İster kolay ister zor bir şekilde bunu anlatmıştır. Kim bilir atlatamayan da vardır belki. Bu yazımızda nasıl ayrılık acısını atlatabileceğinizin püf noktaları vardır.
Bu durumu kolay atlatabilmeniz için öncelikle ayrıldığınız kişiyle kesinlikle bir daha görüşmeyin. Ayrıldık am arkadaş kalalım düşüncesi sizi daha çok yıpratacaktır. Mecburi olarak aynı ortama girmek zorunda kalmanız, konuşmanız dışında kesinlikle bağlarınızı koparmanız gerekmektedir. Bunun dışında da sürekli onu anmak olanları anlatmak kızgın iseniz belki sizi rahatlattığını düşünebilirsiniz ancak böyle olmayacaktır.
Bu dönemde en büyük destek arkadaşlarınız olacaktır size. Onlarla daha çok zaman geçirerek aklınızda ki her şeyi silebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınıza da sürekli anlatarak ağlayıp, sızlanarak onları kendinizden bıktırmayın. Destek ararken iyice yalnız kalmayın
Sevgiliyken size bir hediyesi hatırası olmuştur kesinlikle yapmanız gereken şeylerden biriside ona dair sizin elinizde hiçbir şey kalmamasıdır. Bu siz alınan hediyeleri geri kendisine verin demek değildir tabi i ancak kendinizde de bulundurmayın.
Bu dönemde yapmamanız gereken şeylerden biriside kesinlikle belirli bir süre geçmeden kendinizi toparlamadan yeni bir ilişkiye başlamayın. Belki bir avuntu belki bir unutma yöntemi olarak görebilirsiniz ancak bu çok yanlıştır. Bu durum sizi daha kötü bir duruma sokabilir. Yanlış bir seçim yanlış bir tercih yapmış olursunuz ve tekrar üzülen siz olursunuz.
Belki yalnız kalmaktan korkacaksınız. Korkmayın hayat devam ediyor. Unuttuğunuz zaman geçiremediğiniz yapamadığınız bir çok şey vardır. Belki de bu ayrılık bütün bunlar için size bir fırsattır. Kim bilir belki bu sizi daha doğru şeylere yöneltecektir ki doğru adım doğru hayat demektir.
Bu gibi durumlar da en çok kullanılan yöntemlerden birisi de ayrıldığınız kişinin sizin hoşunuza gitmeyen yönlerini düşünerek ondan daha fazla soğumaktır. Zaten o bana göre değilmiş deyip sizi rahatlatacak bir yöntemdir. Mutlu günleri düşünmek sizi daha çok yıpratacaktır. Ayrılık daha çok üzecek ve zor gelecektir. Ancak kötüyü düşünmek size iyi gelecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica