Kadın.Net

Kadına burun estetiği nasıl yapılmalı?

Kadına burun estetiği nasıl yapılmalı?

Estetik burun ameliyatında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin cinsiyetidir. Zira bir bayana yapılacak burun estetiği ile bir erkeğe yapılacak olan burun estetiği tasarım açısından farklı olmaktadır.
Kadınlarda uygulanacak olan burun estetiğinde yandan buruna bakıldığında eşit elips biçiminde görülmeli ve burun deliklerinde simetrik bir görünüm olmalıdır. Burnun yüz bölgesinin tamamına ve kafatasının yapısına orantılı olması gerekir. Burun ucu daha ince ve kalkık, burun uzunluğu yüzün oval veya uzun olmasına göre belirlenmiş, burun sırtının kalınlığı veya inceliği, elmacık kemikleri ile orantılı olarak tasarlanmalıdır. Bunların yanında alın büyüklüğü, kaşların uzunluğu, çene ucunun uzunluğu ve şekli burnun en uygun şeklini alması için değerlendirilen etkenler arasında yer alır.
Kadına burun estetiği nasıl yapılmalı
Kadınlara yapılacak olan burun estetiğine karar verilirken, kadının gülerken, konuşurken yüz mimiklerine burnun aldığı şekle bakılır ve ona göre karar verilir. Günümüzde bilgisayardaki otomatik programlarla yüzünüz ameliyat öncesi hali ile programa taratılıyor ve yüzünüze en uygun burun tipi programa uygulanıp, burun estetiği sonrasında yüzünüzün yeni burnunuzun nasıl görüneceği gösterilebiliyor. Yandan, yukarıdan, çapraz açıdan bakılarak yüzünüze en uygun burun tipi belirleniyor ve doktorunuzla birlikte karar vermeniz sağlanıyor.
Kadınların yüz kemiklerine ve mimiklerine en uygun burun tipi için, doktorunuzla birebir görüşerek sizin için en doğru kararı vermeniz gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica