Kadın.Net

Işık Peelingi

Işık Peelingi

Cilt üzerinde özellikle 30 lu yaşlardan itibaren kişiyi çok rahatsız eden, ergenlikten kalma koyu renk sivilce izler, su çiçeği gibi bazı hastalıklardan sonra gelişen çukur cilt izleri, yaşa bağlı gelişen çizgiler, kırışıklıklar, güneş lekeleri, doğum lekeleri, gebelik lekeleri, pigmentasyon benekleri oluşmaya başlar.

Kullanılan bir çok cilt kremi hem uzun vadede kullanım gerektirir hemde düzenli olarak her gün aksatmadan kullanmak gerekir. Bu sebeple çoğu kişi bir kaç kullanımdan sonra bu cilt sorunları için üretilen kremleri, maskeleri kullanmaktan vazgeçer. Bunun yanında bazı cilt lekeleri cildin orta tabakasına kadar ulaştığı için kullanılan cilt kremleri de sadece en üst tabakada kalıp, alt katmanlara ulaşamadığı için mevcut cilt sorunlarına etki edemeyebilir.

isik peelingi nedir hakkinda bilgi Işık Peelingi 2

Bu aşamada ışık peelingi devreye girer ve cildin orta tabakasına kadar ulaşabilme etkisi olduğu için az önce bahsettiğimiz bir çok cilt sorununa çözüm getirir. Işık peelingi orta tabakaya kadar ulaşıp, ciltte var olan melanin dağılımını homojen hale getirerek, doğum lekelerini, güneş lekelerini, sivilce lekelerini hızla tedavi eder. Cilt sorunlarını kısa sürede yok eden ışık peelingi, aynı zamanda cilde parlaklık ve canlılık verir.

Işık peelingi tedavisine başlamadan önce cilt iyice temizlenir ve ardından ortalama 10-15 dakika süren ışık peelingi tedavisi başlar. Tedavinin ardından kişi hemen normal hayatına dönebilir. Etkileri ise yüzde 97 oranında kendini gösterecek kadar başarılıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica