Kadın.Net

Aşırı Terlemeye Çözüm

Aşırı Terlemeye Çözüm

Ter kokusu her insanda olabilen doğal bir durumdur. Bu durum bazı insanlarda çok yoğun şekilde ve aşırı kötü koku şeklinde olabilmektedir. Teknolojinin ulaşamadığı yer kalmadığı gibi uzmanlarımız buna da geçicide olsa bir çözüm bulmuşlarıdır. Size önerebileceğimiz iki yöntem mevcuttur. Her iki yöntemde kesin sonuç vermektedir. Ama etkisi sadece 6 ay sürmektedir.

Botoks Yöntemi:

Bu yöntem kullanılarak sonuç alınma olasılığı yapılan uygulama yerinin kalitesiyle çok bağlantılıdır. Kesinlikle göz ardı edilmeyek ve işini çok iyi bilen bu konuda uzman olan kişi ve kişiler tarafından yapılmalıdır. Yapılan yerde ki hijyen kullanılan cihazlar çok çok önemlidir. Genellikle bu giib uygulamalarn ücretleri çok yüksek maliyetli olabilmektedir. Eğer size düşük ücretle yapıldığı söylenen bir yer varsa sakın aldanmayın sonuç almayabilirsiniz.

Oysa güvenilir bir yerde yaptırdığınız takdirde bu işlem sonucunda 6 ay gibi bir süre size terlemeyle ilgili hiç bir sorun yaşatmayacaktır. O bölgeye uygun hassas ve ufak iğnelerle koltuk altınıza botoks ilacı enjekte edilmektedir. 6 ay size ter ter kokusu gibi bir durumla karşılaşmama garantisi veriyor. Tabi şöyle de bir durum söz konusu 6 aydan daha fazla olmamaktadır. En iyi botoks bile sadece 6 ay sürmekte. Ortalama 400 dolar gibi bir maliyeti olan bu yöntem size biraz pahalı geldiyse diğer yöntemide deneyebilirsiniz.

terlemeye çözümler


Maxim Rolon Yöntemi:

Bu yöntem uygulamasından sonra ne ter ne ter kokusu kalmıyor 6 ay çok çok rahat bir dönem geçireceksiniz. Özellikle yeni evlenen çiftler için çok iyi bir yöntem olacaktır. Tatil evliliğin ısınma aşamaları için çok etkili olacaktır. Bu üründe gün boyu kesinlikle bir damal bile ter ve ter kokusu olmayacaktır. Bu ürünü temin ederken kesinlikle bir eczaneden almanız çok doğru olacaktır. Gece uyumadan önce bu rolonu koltuk altınıza 10 dakika kımıldamadan sürüp bekliyorsunuz. Sonrasında uyuyorsunuz zaten.

Gece uygulama yapılmasının asıl sebebi gece kolunuzun çok az hareket etmesi sonucu uygulanan madde daha çabuk kurumasıdır. İlk kullanmaya başladığınızda ilk 3 gece üst üste sürüp daha sonra 3 günde bir 4 günde bir sürmeniz yeterlidir. Bu uygulamanında sonucu kesin garantili bir yöntemdir. Kupkuru ve temiz bir koltuk altı ile günlerce kalabilirsiniz. Çok koşturmalı bir işiniz olsa bile ter kokusu veya terleme gibi bir durum olmamaktadır. Ürünün fiyatı ortalama 35 dolar civarındadır. Maliyeti botoks yöntemine göre daha azdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica