enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Düğünden Önce Botoks Yaptırmayın

Düğünden Önce Botoks Yaptırmayın

Düğün öncesine evlenecek olan kişilerin gelinlik, damatlık, düğün salonu, davetiyeler, saç bakımı, makyaj seçimi gibi koşuşturmalarına şu son zamanlarda en özel günde güzel görünmek amacıyla estetik operasyonlarda eklendi. Evlenecek olan bireyleri bir kaçı son zamanlar da “düğün estetiği” olarak da adlandırılan ve son zamanlarda oldukça artış gösteren bölgesel inceltme yaptırıyor; burun inceltme, göğüs büyütme estetiği, kırışıklıkların giderilmesi ya da terleme sorununa çözüm operasyonu gibi.

Ancak uygulamanın zamanının mutlaka düğün tarihinden önce belirlenmesi ve planlanması gerekir.

düğünde öncesi botoks

Bu konu hakkında uzmanlar gelin adaylarının düğün gününde daha aydınlık, taze, canlı bir cilt tipine kavuşması ve tabi damat adaylarının ise orantılı bir yüz şekline sahip olması için çeşitli uygulamaların ve cilt bakımlarının yapılabileceğini fakat tüm bunların düğünden en az 15 gün önceden uygulanacak olan cilt bakımının önemli olduğunu belirtti.

Düğünden Önce Botoks Yapılmalı mıdır?

Uzmanlar ilerleyen yaşlarda daha çok görülmesine rağmen gençlerde de görülebilen yüzdeki ince ve belirgin çizgilerin botoks uygulaması ile düzeltebileceğini belirterek bu işlemler sayesinde gelin ile damadın yapılacak botoks uygulamaları ile dinlenmiş ve canlı bir ifade kazanacaklarını belirttiler. Uygulamanın düğünden 3-4 hafta önce yapılması gereklidir. Çünkü uzmanlar daha doğal durması için bu sürenin uygun olduğunu söylüyorlar. Aynı zamanda 10 dakikalık bir işlem olmasına rağmen 6 ay kalıcı özelliği vardır.

düğün ve botoks

Bunun yanı sıra özellikle yüze hacim kazandırmak için bazı bölgelere dolgu yapılıp yüzün olduğundan genç görünmesi sağlanabilir. Elmacık kemiklerinin istenilen dolgunlukta olmadığında, çene uçlarının geride olduğunda veya yan profilinin güzel görünmediği zamanlarda uygulamanın düğünden önce yapılabilir. Kırışıklık belirtilerinin kaybolması için enjeksiyon ile yapılan dolgu işlemiyle çizgileri doldurularak yok edilebilir; fakat dolgu yaklaşık 6 ay boyunca yüzde kalır.

Lazer Uygulaması ile İncelme Mümkün

Artık günümüzde insanların yaşamını ve iletişimini olumsuz etkileyebilen terleme sorununa da düğünden önce çözüm getirilebilir. Koltuk altı, avuç içi ve erkeklerde saç diplerinde terleme düğün gününden önce uygulanan botoks ile oldukça azalıyor.

Düzgün bir dış görünüm için yapılan beslenme değişikliklerinde kimi zaman istenilen etki olmayan, bel ve kalça kısmındaki kötü görüntüler de düğünden önce yapılacak lazer işlemi ile ortadan kaldırılıyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica