Kadın.Net

Yeni Trend Farklı Gelin Başı Modelleri

Yeni Trend Farklı Gelin Başı Modelleri

Genç kızların hayali evlenmek gelinlik giymek düğün yapmak. Tabi o günde de saçlarınızın çok güzel olması lazım. Bayanlar saçlarına çok önem verirler. Düğün gününe gelinliğine de çok önem verirler 2 önemli şey bir araya gelince artık gerisini siz düşünün.Çok önemli çok mutlu olduğunuz o günde eminim ayaklarınız yere basmıyordur o günde. Sevdiğiniz insan hayatınız birleşecek aynı evde yaşayacaksınız onunla. Ve ogünde beyazlar içinde melek gibi olacaksınız. BU melek gibi olduğunuz günde her şey mükemmel olmalı saçlarımız en önemlisi.
Gelin saçında bir çok modeller var daha doğrusu artık kuaförler okadar güzel modeller yapıyorlarki klasik saç topuzlarının dışında çok farklı gelin başı modelleri yapıyorlar. Gelinlerin güzelliğine güzellik katıyorlar.
Artık gelin adaylarımızda öönceki gibi aynı saç modellerini istemiyorlar. Veya her gelin ile aynı saç modeli olsun istemiyorlar farklı modeller ile daha değişik daha tarz modeller istiyorlar.
Temel olarak bir kaç model yapıyorlar ve üzerinede kuaförler hayal gücünü kullanıp harikalar yaratıyorlar.
Yani düz fönlü saçlardan dağınık modern topuzlar yapabilirsiniz. Veyada isterseniz bukle saçlar ile dağınık topuklar vyapılabilir.
Bazı bayanlar topuz istemiyorlar çok güzel örgü modelleri yaptırıyorlar veyada hiçbir şekilde toplamatıp saçlarını açık bırakıyorlar. Bunu daha çok kır düğünlerinde kullanmak istiyor bayanlar. Kullandıkları aksesuarlarda çok önemli. Düğün mekanınıza göre aksesuarlar seçmeniz çok önemli. Büyük çiçekler ile topuzlarınızı çok daha güzel yapabilirsiniz Taç kullanmayan bayanlar saçlarından örgü yaprırarak hoş bir taç görünümü ile saç topuzlarını tamamlayabilirler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica