Kadın.Net

Trend Peekaboo Çanta Modelleri

Trend Peekaboo Çanta Modelleri

İsteğiniz doğrultusunda her çeşit egzotik materyalle “kişiselleştirme” şansına ait olduğumuz Fendi Peekaboo çantalarımızı bu defa, ünlü çanta dizaynırları olan Gwyneth Paltrow, Zaha Hadid, Tracey Emin, Adele, Cara Delevingne ve Georgia May Jagger gibi bilindik kişiler yer aldı. 2008-2009 yılları arasında, bu hareketli tasarımlarını izleyenlere görücülere sunmuştu. Çanta harikası olarak bilinen Peekaboo’nun, emekle hazırlanan her bölümü, ayrı ayrı sürprize sahne oluyordu. Özellikle, keşfedilmeyi bekleyen ve iç bölümünde gizli olan… Bu koleksiyona görülen yoğun ilgi sayesinde Fendi, ‘hiçbir şey imkansız değildir’ sözüyle özel bir proje geliştirdi. Çanta harikaları yaratan Fendi, Peekaboo çantalarının vizyonunu tamamen güncelledi.

ON TREND İSİM, ON AYRI CANTA

Fendi, bilinen 10 meşhur star isimle anlaşma yaparak ikonik ışıltıyı yakalayıp herkesle paylaşan ilk isimlerden biridir. Naomie Harris, Gwyneth Paltrow, Cara Delevingne, Tracey Emin, Georgia May Jagger, Jerry Hall, Tanya Ling, Zaha Hadid, Kate Adie’nin sonrasında zincire Adele’i de katarak zincirin tamamlanmasını sağladı. Çok beğeni alan Peekaboo çantalar, adı geçen starların, en etkili yönlerini yansıtmaları için bir hayli eğlenceli… Örnek gösterecek olursak; Adele ‘in o göz alıcı kirpikleri, tasarladığı Peekaboo çantanın yakasından göz kırpıyor. Cara Delevingne’nin hazırladığı çanta tasarımında yer alan ‘S’ harfi, kaynağını Superman’ den alıyor.

Peekaboo çantaların kaç liraya alıcı bulduğunu merak edebilirsiniz ve bu konuda çok haklısınız. O zaman hemen söyleyelim… Ayrıca hatırlatalım, bu çantalar ‘el emeği göz nuru’ olduğundan biraz cep yakan cinsten… Naomie Harris’in dizayn ettiği, açık artırma olarak satılan (Peekaboo çanta) 50 bin pound ile sahibini buldu. Harris’in çantasında yer alan kıta haritasını siyah-beyaz tasarlamasının nedeni, Afrika’da ki insan hakları ihlallerine  dikkat çekmek içindir. Harris’in çantasının üzerinde bulunan boncuk işlemelerin ise, aşk ve özgürlüğü temsil ettiğinin altını çiziyordu. Eğer sizde Peekaboo çanta tarzlarıyla ilgileniyor ve Kids Company Vakfı’na cüzi de olsa katkıda bulunmak istiyorsanız; fendi.com’ dan bu çantaları temin edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica