enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi, cildin orta kısmına uygulanmakta olan bir tür tedavi yöntemidir. Saç mezoterapisi ile saçınızın ihtiyacı olan mineraller, proteinler, vitaminler saçlı deri üzerine çok ufak ve çok ince iğneler aracılığı ile enjekte edilebiliyor. Ortalama 2 ila 4 mm lik özel üretilen bu iğneler ile saç köklerine direk olarak vitaminler ve kan dolaşımını hızlandıran ilaçlar veriliyor.
Saç mezoterapisi, saç dökülmesini yok etmek ve kontrol altında tutmak için en başarılı yöntemdir. Saç mezoterapisi ile yapılan tedavi yöntemi son derece başarılı ve kalıcı sonuçlar verir. Çok ufak dozlarlarla deri içine enjekte edilen vitaminler, hücresel metabolizmayı hızlandırır ve dokuları canlandırır.
saç mezoterapisi
Saç mezoterapisi saçın ihtiyacı olan sağlıklı görünümü ortalama 6 ila 10 seans sonunda gerçekleştirir. Haftada bir kez veya haftada en fazla 2 kez uygulanacak seanslarla 6 ila 10 seans sonunda istenilen kalıcı sonuca ulaşılır.
Saç mezoterapisi, sanıldığı sadece kadınlara değil erkeklere de uygulanmaktadır. Özellikle gebelik döneminin ardından gelişen saç dökülmeleri, erkeklerde hormonlar sonucu gelişen saç dökülmelerinde, strese bağlı, mevsimlere bağlı, genetik etkenlere bağlı saç dökülmelerinde oldukça başarılı sonuçlar veren saç mezoterapisi kesinlikle alanında uzman bir ekip ile yapılmalıdır.
Saç mezoterapisi yapılırken kişi ağrı ya da acı hissetmez. Ortalama 40 dakika süren bir seans sonrası özellikle eylül ve ekim ile nisan ve mayıs aylarında yapılaması daha faydalıdır. Kimi uzmanlar saç mezoterapisi ile saç sorunlarına çözüm bulunduktan sonra ayda bir defa veya iki ayda bir defa bir seanslık saç mezoterapisi seansı uygulanmasını öneriyor.

Yorumlar

  1. blank sac mezoterapisi dedi ki:

    eger yaptırmak ısteyen olursa benım gıttıgım yerı tavsıye ederım. fıyat konusunda uzmedıler de benı ve etkısı cıdden ıyı. saclarımın dokulmesıne cok uzuluyordum. ıstanbul bagdat caddesınde doktorum var.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica