enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Lazerle Dövme Silme

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme sildirme silme

Bir heves ile yaptırıp sonra sildirmek istediğiniz dövmeler için, en başarılı sonucu, en kısa sürede veren yöntem lazerle dövme silme işlemi. Lazer ışınları kullanılarak dövme silme işlemi, derinin epidermis tabakasının altına geçiyor ve dermis ile deri altı dokusundaki dövme rengini veren bileşikler tarafından emiliyor. Akabinde bu maddeler parçalanarak bağışıklık sistemi tarafından ortadan kaldırılıyor. Dövme rengi koyu ise lazerle dövme silme işlemi daha kolay yapılırken, açık renkli dövmelerin silinmesi biraz daha zor olabiliyor.

Lazerle dövme sildirme silme
Dövme sildirme işlemi esnasında normal şartlarda herhangi bir anestezi uygulanmazken, hassas ciltler ve acı eşiği düşük kişiler için bölgeye lokal anestezi uygulanabiliyor. Lazer ile dövme silme işleminin ardından bölgede hafif derecede şişme yada hafif dereceli yanık izi gibi bir iz oluşabiliyor. Ancak bu geçici bir durum olup, ortalama bir hafta içersinde yok oluyor. Dövmenin büyüklüğüne ve tipine göre ortalama 4 ila 8 seans sonunda lazerle dövme silme işlemi tam başarıya ulaşıyor. Her iki seans arasında 4 ila 6 hafta bir ara bırakılıyor. Ortalama 1 yada bir buçuk ay arayla gittiğiniz dövme sildirme seanslarının sürelerini kısaltmanın bir faydası yoktur.

Lazer ile dövme sildirme yöntemenin hemen arkadasından bölgeye epetelizan kremler kullanılıyor ve güneşin zararlı ışınlarından bölgeyi korumak içinde güneşe çıkarken 50 faktör güneş koruyucu krem kullanmak gerekiyor. Lazerle dövme silme işlemi, uzmanlık ve bilgi gerektiren, tecrübe isteyen bir yöntemdir. Bu sebeple dövme silme işlemini yaptıracağınız merkezin bu konuda güvenilir ve tecrbüeli olmasına dikkat edin.  Zira kullanılacak olan lazer cihazı, cildinizde herhangi bir yanık vb sorunlara sebep olmamalı, vaat edilen sürede ve sonuçta gerçekleşmeli.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica