enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hangi Abiye ile Hangi Çanta Kullanılmalı?

Hangi Abiye ile Hangi Çanta Kullanılmalı?

Özel günlerde başarılı kombinler yaratmak için aksesuar seçimi önemli yere sahiptir. Kullanılan aksesuarların kıyafet ile uyumu bazı kombin modelleri daha yükseğe taşırken bazen kıyafetin kusurlu görünmesine sebep olabilir. Doğru aksesuarı doğru kombinde kullanmak hem kişinin daha modaya uygun görünmesini sağlayacağı gibi hem de kıyafetin daha doğru durmasını sağlayacaktır. Abiye kıyafetler ile kullanılabilecek çanta modelleri ile aksesuar detaylarına yer verdiğimiz bu yazımızda abiye ve çanta hakkında merak ettiğiniz tüm konulara yer vereceğiz.

Abiye Kıyafetlere Hangi Çantalar Kullanılabilir? (Abiye ve Çanta İlişkisi)

Abiye ve Çanta Uyumu

Abiye kıyafetler kullanıldığı yere ve saate göre değişmekle beraber iddialı parçalardan oluşur. Başlı başına cesur ve dikkat çekici parçalar olabileceği gibi şıklığı ve duruşuyla dekolte ya da parıltıya ihtiyaç duymadan da parlayabilen abiye kıyafetler olabilir. Abiye kıyafetler için çanta seçimi oldukça önemlidir. Bazı iddialı parçalarda kıyafette mevcut olan işleme taş ya da dantel detayı gibi ön plana çıkartılmak istenen detaylar çanta ya da diğer hatalı aksesuar kullanımıyla hatalı görünebilir. Bundan kaçınmak için ilk kural abiye kıyafet ile uyumlu seçimler yapmaktır. Örneğin elbise tamamen taş işlemelerinden oluşuyorsa renkleri ile uyumlu taş barındırmayan sakin bir çanta kullanılabileceği gibi taş detayına yer verilecekse tamamen kıyafetteki taş ve şekillerle uyumlu, kaplanmış bir çanta kullanmak çanta detayıyla boğulmayı engelleyerek bütünleşmiş görüntüye imza atacaktır.

Abiye Elbise Takıları Nelerdir?

Abiye ve Çanta

Abiye elbiseler için vazgeçilmez diğer aksesuarlar ise kolye ve küpelerdir. Göğüs dekoltesi barındıran abiye kıyafetlerde saçların tamamen toplu kullanıldığı kombin örneklerinde en iyi uyum birlikteliği kolyeler ile mümkün olur. Bazı kolyeler küpeleriyle takımlaşabileceği gibi iddialı parçalar kullanıldığında sadece birinin tercih edilmesi kararında bir tercih olacaktır.

Kıyafete Göre Takı Seçimi Nasıl Yapılır?

Sade çizgideki tek renk abiyeler için ise gösterişli takılar ön plana çıkabilir. Özellikle iri sallantılı küpeler kıyafete tamamlayıcı dokunuş yapabilir. Parlayan sade küpeler ya da inci kolyeler yine abiye kıyafetler için vazgeçilmez takı tamamlayıcılarıdır.

Abiye Takı Kombinleri Nelerdir?

Abiye kıyafeti seçilirken takı tercihleri kalabalık olmamalıdır. Fakat bazı kıyafetler modele göre değişmekle beraber kolye ile küpe ya da küpe ile bileklik gibi kombinleri kaldırabilecek özelliktedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica