enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Göz Rengine Göre Lens Seçimi

Göz Rengine Göre Lens Seçimi
A+
A-

İnsanların lens kullanırken en çok aklında kalan sorulardan birtanesi, acaba alacağım  lensin rengi gözümde doğal duracak mı ? olur.. Çünkü günümüzde doğallık çok gündemde olan ve sevilen bir terimdir. Bu yüzden insanlar lensin yüzünde ve gözünde doğal durmasını istiyorlar. Bir de yine insanların en çok üzerinde durduğu bu renk bana yakışacak mı  sorusudur. Çünkü her renk her göze yakışmaz.. Lensler insanların gözlerinin rengini değiştirdiği gibi, aynı zamanda biçimini de değiştirir. Yani gözün büyük görünmesini de sağlar.

Açık Göz Rengine Lens Seçimi

Açık göz rengine sahip iseniz, eğer gözlerinizin doğal rengini vurgulamak istiyorsanız yarı saydam lensleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bu lensler gözlerinizin rengini canlandırır. Daha parlak ve güzel görünmesini sağlar. Gözlerinize bir derin bakış sağlar.

Koyu Göz Renkleri İçin Lens

Koyu renkli gözler için eskiden kullanılan lensler bir hayal kırıklığı yaratmış, hatta bazı  insanlardan bir daha lens kullanmam izlenimi vermiş bile olabilir. Ancak günümüz  teknolojisiyle gelişen lens üretiminde bu işler böyle değil. Gözleriniz adeta baştan  yaratılmış gibi oluyor ve eskiden lens kullanmış insanlar için şuan itibariyle lens kullanmalarını şiddetle öneriyoruz. Kahverengi gözler hariç diğer koyu göz renkleri için kontakt lensi öneriyoruz.

trend lens renkler, moda renkler

Yeşil ve mavi renkleri gözünüzde o kadar doğal ve canlı bir görünüm sağlar ki buna siz bile inanamazsınız. Kahverengi gözlerde bu mümkün değildir, ancak onlara opak lensleri tercih etmelerini öneriyoruz. Vurgulayıcı renkli lensler, gözün rengini değiştirmeden onlara bir anlam katar. Göz renginin daha çok ön plana çıkmasını sağlar. Doğal bir görünüm katmayı sağlar bu da çok tercih edilir. Renkli lensler ise göz rengini tamamıyla değiştirir. Renkli lenslerde göz renginin açık ya da koyu olması önemli değildir göz rengini  tamamen değiştirirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica