enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Renkli Bakışlara Lensler

Renkli Bakışlara Lensler
A+
A-

Herkes kendi göz rengini çoğunlukla beğenmez ya da değişiklik ister. Toplumumuzda  renkli göz sevdası herkes üzeri bilinir. Yeşil ya da mavi gözl olmak bir ayrıcalıktır diye taabi edilir. Ancak tabiki herkese ayrı göz rengi yakışır. Bazılarına kahverengi bazılarına siyah göz rengi yakışmaktadır. Ancak lens takılırken bazı ayrıntılara dikkat etmek  gerekmektedir. Gözlerimiz, ten rengimizle uyumlu olur. Örneğin esmer bir bayana kara kaş, kara göz gideceği gibi, aynı tene renkli gözde ideal olabilir. Şimdi gözümüz ne  renk olursa olsun bunu lenslerle değiştirmek mümkün ! Lenslerin kullanımı aylık zaman dilimi içinde değişir. Örneğin; 1 aylık lensler olduğu gibi 3 aylık, 6 aylık ve 1 senelik lens kullanımları da mevcuttur. Bunlarda fiyat değişimi söz konusudur tabikide. 1 aylık bir lens fiyatı ile 1 yıllık lens fiyatının oranı aynı değildir.

renkli lensler, göz renkleri, lens kataloğu

Tabiki gözlerimiz bizim en güzel, en bakımlı olması gereken unsurlarımızdandır. Öyleki bunlara aynı değeri göstermemiz gerekmektedir. Lens alırken ve kullanırken lensin kaliteli olmasına özen gösterin. Ucuz alayım derken gözlerinizden olmayın.. Lens kullanırken, lensin yanında sağlıklı ve temiz olması için lens suyu verilir. Lenslerimizi çıkardıktan sonra, lens suyuna koymalıyız. Çünkü dışarda bırakırsak lensleri mikrop alır ve bir daha gözümüze uyguladığımız zaman mikrop kaparız. Ayrıca koyarken çok ince davranmalıyız.

Lensleri yatmadan önce kesinlikle gözlerimizden çıkarmalıyız. Yattığımızda  lensleri gözümüzde unutursak gözlerimiz rahatsız olur ve ciddi sağlık sorunları yaşayabiliriz. Lensleri gözümüze takarken elimizin temiz ve hijyen olmasına dikkat  ediniz, öncelikle elinizi temizleyin daha sonra gözlerinize takın. Yoksa elinizdeki mikrop lense, lensteki mikropta gözünüze geçer..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica