Kadın.Net

Farklı Saç Örgüsü Modelleri

Farklı Saç Örgüsü Modelleri

Bayanların saçlarınıza ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz.En güzel saç modelleri ile çok daha güzel ve farklı olabiliyorlar. En çok kullandıkları saç modellerinden biride örgüler. Bildiğiniz gibi bir çok saç örgü modelleri var; mısır örgü balık sırtı örgü düz saç örgüsü gibi bir çok farklı modellerden farklı saç modelleri çıkıyor ortaya. Hem yaz aylarında hem kış aylarında kullanılabilecek saç modelidir. Tepeden saçınızı toplayıp ucunuz ördüğünüz bir model var yıllardır çok uzun yıllar önceden var olan ve halada modası geçemyen örgüdür. Annelerimiz okula giderken yapardı bu saç modelini ve şimdide yazın sıcak aylarında uzun saçlarınızı böyle ördüğünüz zaman hem sıcaktan boyun ve bel kısmınız terleyip sizi rahatsız etmeyecek hemde düz saç örgüsü modeli ile daha güzel görünecek uzun saçlarınız.


Dağınık saç modellerinin moda olduğu bu zamanda dağınık örgüler hiçte fena olmaz kızlar 🙂 Önceleri sadece tepeden örülen mısır örgüsü artık aşağıdan dağınık çok geniş bir şekilde örülüyor ve daha farklı daha değilşik bir model olarak görünüyor. Veya aynı şekilde mısır örgüsü örüp topuz yaptığınız zaman özel bir gecede rahatlıkla kullanabileceğiniz mükemmel bir saç modeli.
Diğer bir model ise çok ilginç varklı duran bir örgü sanki sepet örgü gibi görüntüsü olan bir model yandan örülmüş çok güzel bir model. Farklılığı seven bayanlar için.
Saçlarını açık düz kullanmak isteyenler için 2 tane yanlardan örülen düz örgüyü arkadan küçük bir toka ile tutturduğunuz zaman düz saçta görünen ince örgü çok güzel oluyor.
Balık sırtı örgüse mısır örgüsü gibi çok kullanılar farklı bir örgü modeli. İsterseniz saçınızı önce siyah lastikle bağlayop balık sırtı örün isterseniz çok geniş salaş bir şekilde örüp daha farklı bir model elde edin seçim sizin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica