Kadın.Net

En Güzel Pırlanta Tek Taş Yüzük Modelleri

En Güzel Pırlanta Tek Taş Yüzük Modelleri

Bayanları mutlu etmek kolaydır bildiğiniz gibi. Kadınlar küçücük şeylerle bile mutlu olurlar. Buradaki yüzüklerde çok küçük ama kadınları çok mutlu ediyordur eminim :). Erkekler de mutsuz oluyordur kesin. Biraz pahalı olan bu yüzükler gerçekten çok güzeller. Bayanların o zarif narin parmaklarını çok daha güzel gösteriyor. Sevgililer gününde erkekler düşünüyorlar ne alsam diye ama aslında düşünülecek bir şey yok. Ne alacağınız belli. Tek taş pırlanta yüzük. Hiçbir bayan bu yüzüklere dayanamaz.Veya sevgilinizle, eşinizle küstünüz onların gönlünü bu yüzüklerle hoş edebilirsiniz. Çok güzel bir buket çiçek güzel süslü bir kutuda tek taş yüzük romantik bir ortamda bir de özür dileyin. Özrünüzün kabul olmama gibi bir riski olmaz diye düşünüyorum btabi kabahatinize de bağlı bu. Bir bayan olarak erkeklere küçük bir tavsiye.
Evlenme teklifi edeceğiniz bayan sizin için çok özeldir. Onabu mutlu günüzü simgeleyecek bir şey vereceksiniz bunun için en güzel seçim tek taş yüzük yine. Yani görüyorsunuz yüzükler küçük ama işlevi çok her yerde her şekilde kullanılabiliyor. Anneler gününde de anneler günü hediyesinde güzel bir seçim olabilir.
Bu yüzükler güzeller ama fiyatlarıda biraz yüksek. Küçükler belki ama fiyatları büyük.Aslında her bütçeye göre tek taş pırlanta yüzük bulunabilir. Fiyatları 1000 tl den başlıyor ve bi sınırı yok yani en son bu olabilir demiyoruz çünkü yüzük modeline göre fiyatlar değişiyor. Yüzüğün modeli taşların büyüklüğü çokluğuna göre, işçiliğine göre değişiyor.
Pırlanta yüzük modellerinde en çok bilinen markalar atasay, ariş, altınbaş en ünlü markalar. Buralarda istediğiniz modelde istediğiniz fiyat aralıklarında sevgilinize eşinize annenize en güzel pırlanta tek taş yüzük modelleirni bbulabilirsini. Sevgilinize seçtiğiniz yüzük modellerinde, ariş sen ve ben yüzük modelleri çok güzel olacaktır bu tabi benm düşüncem siz zevkinize göre eşinizin zevkine göre modellerden en güzel olanını seçeceksinizdir.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica