Kadın.Net

Yeni Trend Farklı Erkek Aksesuarları

Yeni Trend Farklı Erkek Aksesuarları

Moda ve aksesuar diyince nedense aklımıza hep kadınlar gelir. Fakat bu kalıplaşmış düşünceleri erkekler yıkmakta kararlı. Önceleri moda ve aksesuarda mağazalar daha çok kadınlar için çalışırken artık bir çok mağaza erkekler içinde çalışıyorlar. Aksesuarlara erkeklerde kadınlar kadar önem veriyorlar. Bu aslında bölüm bölüm yayıldı önceleri gençler aksesuar kullanırken sonra genç yaşlı demeden herkes kıyafetlerini uygun bir aksesuarla tamamladılar. Hatta artık erkekler bayanlardan daha çok önem gösteriyorlar kıyafetleri ile aksesuarlarının uyumuna.
Erkeklerin kullandıkları aksesuar bayanların aksesuarı kadar fazla değil sınırlı. En çok kullandıkları atkıları. Kış aylarında herkesi soğuktan koruyan hemde aksesuar olarak kullandıkları atkılardır.Erkeklerde kıyafetlerine uygun ister spor giyimde ister takım elbise rahatlıklar kullanabilecekleri atkı modelleri ile kombinlerini tamamlıyorlar. Diğer kullandıkları aksesuarlar ise kravatlar. En önemlisi hemde. Önceleri kravatları genelde takım elbiseler ile erkekler çalıştıkları yerde takarlardı yani mecburiyetten. Ama artık genler kot patoln ve gömlek ile veya kot pantolon ve tişört ile kombine yapım günlük hayatlarında kullanabiliyorlar. Bu sezonda da en çok moda olan kravatla ince kravatlar. Özellikle zayıf erkeklerde bu kravatlar çok daha zarif duruyor.
Şalı artık sadece bayanlar kullanmıyor erkeklerde şal kullanıyorlar tşörtlerin üzerinden yaz kış fark etmiyor çok tarz bir görüntü yaratıyorlar.
Başka bir aksesuarları ise kol düğmeleri. Kışın uzun kollu gömleklerde klasik düğmeler değilde farklı değişik kol düğmeleri ile gömleklerini tatmlıyorlar. Bu aksesuarlarda sevgililer gününde doğum gününde babalar gününde bayanlar için kolaylık oluyor yani artık sadece gömlek kazak veya saat almanıza gerek yok erkekler için. Bu aksesuarlar bayanların imdadına yetişiyor. Artık sevgililer gününde doğum günlerinde bayanlar kara kara düşünmenize gerek kalmadı bu aksesuarlar sayesinde.Aksesuarlarda da bir kaç önemli markalar erkeklere çok şık seçenekler sunuyor. Bunlar : Gucci, Bellabazzar, Fango…
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica