Kadın.Net

Evliliği Simgeleyen Kalın Altın Alyans Örnekleri

Evliliği Simgeleyen Kalın Altın Alyans Örnekleri

Evliliğinizin simgesi alyanslar… Evlenecek veya nişanlanacak çiftlerin ilk aldıkları şey alyanslar. Çünkü bu alyanslar kişinin evli veya nişanlı olduğunu gösteren simge haline gelmiş bir takı.Çiftler birbirlerine ve ilişkilerine önem verdikleri için bu ilişkide yapılacak her şey alınacak tüm eşyalar önemli onlar için. Alyans ise en önemlisi. Çiftin beğendiği alyans modelini takması o alyansa baktıkça sevdiği insanı görmesi çok güzel.Bayanlarımız özellikle buna çok önem verirler. Son dönemlerde kalın alyans modelleri çok tercih edilen modelleri arasında. O kadar güzel o kadar fazla. Bayanlar için taşlı alyanslar en güzel modeller arasında erkekler için ise aynı modelin düz hali ile tamamlanıyor. O kadar güzel o kadar farklı modeller var ki çiftler alyans seçiminde baya zorlanıyorlar.

Tabi bu alyansların güzelliği kadar fiyatıda çok önemli. Malum evlilik hazırlıkları varken maddi tarafınıda düşünmek gerekiyor. Yüzüklerin fiyatları ise 600 tl ile 2000 tl arasında değişiklik gösteriyor. Alyans modelleri kalınlıklarına göre işlenişine göre veya üzerindeki taşına göre değişiyor. Bazen erkeğin yüzüğü pahalı olurken bazende bayanın yüzüğü pahalı olabiliyor. Bunun nedeni ise erkeğin parmağı biraz daha kalın olduğu için kullanılan altın daha fazla oluyor bunun için erkek yüzükleri pahalı oluyor. Diğer durumda ise bayanların yüzüğünde çok fazla taş pırlanta veya işleme çok kullanılmışsa erkeğin yüzüğü ne kadar büyük olursa olsun bayanları yüzükleri daha pahalı olabiliyor. Yani alyanslarınızı alırken bunları unutmayınız.

Birde bunların dışında üstüne isminizi yazdırabiliyorsunuz veya bir modelimizde olduğu gibi yüzüğün içerisinde eşinizin fotoğrafını yaptırabiliyorsunuz, diğer bir modelde yüzüğün üzerine evlilik tarihinizi ayarlatabiliyorsunuz, başka bir modelde kalpli fakat kalp yarım sadece eşinizle eliniz birleşince yüzüğünüzdeki kalplerde birleşiyor. Nede olsa evlilikte bir elmanın iki yarısı oluyorsunuz ikiniz tek kişi oluyor iki kalp tek kalp haline geliyor. BU kadar duygusallıktan sonra alyans modellerini görmeye ne dersiniz?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica