enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Doğal Su Dalgası Saç Modelleri

Doğal Su Dalgası Saç Modelleri
A+
A-

Uzun saçların modası hiçbir zaman geçmedi bildiğiniz gibi. Bayanlar geçtiğimiz yıllarda saçlarına sürekli düz fön çektirirlerdi. Uzun dümdüz saçlar çok modaydı şu anda da öyle ama Geçtiğiimiz yıl ve bu yıl düz saç yerini doğal görünümlü su dalgası saç modeline bıraktı. Uzun saçlı bayanların çoğu artık maşalar ile saçlarına doğal su dalgası modeli yapıyorlar düzleştirmek yerine. Çok önceleri saç maşaları yoktı ve bayanlar saçlarını kıvırcık yapmak için bidudi ile sararak bukle yapıyorlardır. Ama artık bu işlemi yapmak çok kolay. Saçlarınızda güzel ve doğal su dalgası şekli olsun istiyorsanız kalın saç maşaları ile bunu yapabilirsiniz. İnce saç maşaları ile daha çok özel günlerde veya saçını çok fazla kıvırcık yapmak isteyen bayanların kullanmasını tercih ederim. Çünkü kalın saç maşaları ile saçınıza daha çok su dalgası modelini yapabilirsiniz ve günlük hayatta da bunu kullanabilirsiniz. Düzleştiriciler ilede çok doğal su dalgaları bukleler yapabilirsiniz. Kısa saçlı bayanlar saçınızı sürekli düz kullanmak zorunda değilsiniz. Saçınızın kendi renk tonuna göre postiş taktırın bu saçlarada istediğiniz tarzda su dalgaları yapabilirsiniz.
Tabi saçlarınızında bakımı çok önemli. Bazı dönemlerde saçlarınızda kepeklenme ve dökülme olabilir. Eğer günde 100-200 tane saç teli dökülüyorsa bu normal ama fazlası dökülüyorsa bu tehlikeli daha sonrasında kel olmaya kadar gider bu durum buna dikkat etmek gerekir. 2. sorun ise kepeklenme bu kadın veya erkek fark etmiyor her insanda olabilecek sorun. Saçlarınızda kepeklenme varsa sert fırçalar ve taraklarla taramayın sert bir şekilde kaşımayın. Bu sırada deriniz tahriş olur daha sonrada doktor tedavisi görmek zorunda kalabilirsiniz. Saçların kepeklenmesinin nedenleri mevsimsel olabilir, saçların havalndırılmamsı olabilir. Nedenini bilip ona göre tedavisini ona göre yapabilirsiniz.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica