enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Doğal Maskelerin Cilt Üzerindeki Etkileri

Doğal Maskelerin Cilt Üzerindeki Etkileri

Doğal yollarla hazırlanan maskeler bütün doğal güzellikleri içerisinde saklar. Doğada bulunan farklı bitki, çiçek ve minerallerden elde edilen maskeler cilt üzerinde harika sonuçlar gösterir.

Her cilt tipi için farklı içerikte hazırlanan maskeler bulunmaktadır. Bu maskelerin cilt üzerindeki etkilerini sizler için paylaşıyorum.

cildinizin_guzelligi_mutfaginizda_gizli13744035130_h1052537

Kuru Cilt:

Bu cilt tipi için uygulanan bütün maskeler cildi nemlendirmek, yağ salgısını düzenlemek, cildi canlandırmak ve erken yaşlanmasını önlemek için uygulanırlar.

Yağlı Cilt:

Bu cilt tipine uygulanan maskeler ciltte fazla olan yağ seviyesini dengelemek, gözenekleri daraltmak, sivilce oluşumunu ve siyah nokta oluşumunun önüne geçmek için uygulanırlar.

Karma Cilt:

Bu cilt tipi iki ayrı özelliği bir arada taşıdığı için uygulanan tüm maskeler cildin yağ oranını dengelemek, geniş olan gözenekleri daraltmak kuru bölgeleri nemlendirmek adına uygulanırlar.

images

Problemli Cilt:

Bu cilt tipine uygulanan bütün maskeler ciltte oluşan siyah noktaların, sivilcelerin ve diğer problemlerin önüne geçmek için uygulanırlar.

Hassas Cilt

Bu cilt tipi çok hassas olduğu için her maske uygulanmaz. Uygulanan maskeler cildin kızarıklığını ve kabarıklığını azaltmak önüne geçmek ve cildi rahatlatmak için uygulanır.

Yaşı Cilt:

Bu cilt tipine uygulanan maskeler cildin gerginliğini ve elastikiyetini geri kazandırmak adına uygulanırlar.

 

cilt-bakimi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica