enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Cilt Bakımı İçin Yararlı Bilgiler

Cilt Bakımı İçin Yararlı Bilgiler

Bugünün kadınları için cilt bakımı vazgeçilmezdir. Ancak bu bakım kulaktan dolma bilgilerle olursa cilt açısından kötü sonuçlar doğurabiliyor. Çoğu kadın bakımı nasıl yapacağı konusunda net bir bilgiye sahip değil. Bazılarına mantıklı gelen şeyler aslında cilt açısından zaralı olabiliyor. Sizlere bu konuda birkaç öneri sunmak istedim. Cildi suyla yıkmak doğru isede bazen bu cildin ph dengesini bozduğu  için cildi kurutabiliyor. Cildi bir sütle temzileyip daha sonra  cilde su çarpmanın bir sakıncası yok.
Cilt Bakımı İçin Yararlı Bilgiler
Gece kreminizi daha çok sıkılşatırıcı veya yaşlanmayı geciktirici ürünlerden seçebilirsiniz. Eğer cildinizde herhangi bir problem yoksa gündüz ve gece kreminizin ayrı olmasına da gerek yok. Önemli olan cildin bakımlı olmasıdır. Aynı ürünü günde iki kez de uygulayabilirsiniz. Bazı cilt uzmanlarına göre gece cilde bir şey sürmeye gerek yoktur. Çünkü cilt,  geceleri kendi dengesini bulmaktadır. Gece, cildin kendisini yenileyebilmesi için uygun bir zaman dilimidir. Bundan faydalanmak yaralı olabilir.
Eğer çok makyaj yapmıyorsanız temizleyiciniz göz makyajınızı da temizleyebilir. Ancak göz makyajını temzilemek için ovalamanız gerekiyorsa ikinci bir ürün kullanmanız gerekir. Cilt esnek bir yapıya sahip olduğtundan temizlerken cildi çekiştirmek erken yaşlanmasına sebep olabilir. Son dönemlerde sivilceli ve akneli yüzler için en çok önerilen ürün maya.Hamur işlerinin vazgeçilmezi olan bu ürün hem cildi gençleştirip yaşlanma etkilerini azaltıyor hem de ciltteki aşırı yağlanmayı önleyerek toksinlerin atılmasını hızlandırıyor. Maya ciltte yenilenme sağlıyor. Hücrelerdeki toksinleri atarak cildin artık maddelerden arınmasını sağlıyor. Cildin yağ dengesini ayaryarak akne ve sivilce oluşumunu engelleyerek cildin pürüzsüz olmasına katkıda bulunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica