Kadın.Net

Büyük/Küçük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

Büyük/Küçük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

Bu yazımda sizlere büyük ya da küçük göğüslü bayanların nasıl giyinmesi gerektiği hakkında fikir vereceğim.

Öncelikle küçük göğüslü bayanların nasıl giyinmesi gerektiği hakkında yazıma başlamak istiyorum. Yapılan en büyük hatalardan biri çok büyük push up sutyenler takarak göğsünüzü olduğundan büyük göstermeye çalışmaktır. Göğsünüzün ölçüsünü kabullenip ona göre giyinmek daha mantıklıdır ve daha güzel gözükecektir. Sizin için en uygun olan şey sırt dekoltesidir. Sırt dekolteli elbiseler içerisinde sutyen kullanma zorunluluğu olmadığı ve göğüsleriniz küçük olduğundan sizin için çok idealdir.

Büyük-Küçük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmelidir

Boyundan bağlamalı elbiseleri tercih edebilirsiniz. Göğüslerinizi daha hacimli göstermek istiyorsanız üst kısımda fırfır detaylı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Sizler büyük göğüslü bayanlara göre daha şanslısınız. Renk ve desen kullanabiliyorsunuz. Çünkü olduğundan hacimli göstermek küçük göstermeye göre daha kolaydır.

Büyük-Küçük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmelidir (3)

Büyük göğüslü bayanlar ise; sizin için bel oyuntunuzu göstermek çok önemlidir. Bol, düz kesimli ürünler tercih ettiğinizde tüm hatlarınız kaybolacaktır. Özellikle kum saati görünümündeyseniz tüm hatlarınızı kaybedecek ve olduğunuzdan çok kalın gözükmüş olacaksınız. Belden bağlamalı giysiler, kemer takmalısınız. Mutlaka belinizi ortaya çıkarmalısınız. Üst bedende koyu renk ürünler tercih etmelisiniz. Çok fazla dekolteden de uzak durmanız gerekiyor. Çünkü çok fazla ilgi odağı oluyor.

Büyük-Küçük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmelidir (2)

Kolye sizin için çok uygun bir aksesuar değildir aslında. Göğüslerinizi olduğundan büyük gösterecektir. Alt bedende istediğiniz kadar özgürsünüz. Alt bedende daha cıvıl cıvıl, daha renkli ürünler tercih edebilirsiniz.

Boyu Uzun Gösteren Kıyafetler Nelerdir?

Boyumuzu olduğundan daha fazla nasıl uzun gösteririz? Başlangıç olarak aslında bu işin temel sırrı tek parça giyinmektir. Mayo, elbise, tulum bunlar bu işin anahtar kelimeleridir. Üzerinde ufak detayları olan tulum tercih ederseniz, bedeninizi ikiye bölmediğiniz zaman, ayakkabı olarak da düz bir ayakkabı seçtiğimizde bedenimizi kesmemiş ve tek parça giyinmiş oluyoruz.

Büyük-Küçük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmelidir (1)

Düz, tek renk bir elbise giymek ise ikinci tüyomuz. Bacaklarınıza güveniyorsanız, etek boyunuzu da mini yaparsanız daha da uzun gözükebilirsiniz.

Büyük-Küçük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmelidir (4)

Uzun boylu gözükmenin sırlarını sıraladık. Mini giyinmek bunun en başında geliyor. Fakat bacaklarımıza bakım yapmalıyız. Sporumuza ara vermemeliyiz, peeling yapmalıyız ve sağlıklı beslenmeliyiz. Bunlarla da tamamlayabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica