Kadın.Net

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir?

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir?

Bu yazımda sizlere beden tipine göre giyinmek ile ilgili birkaç stil ipucu vereceğim. Konu başlığımız ”bacak boyunu uzun göstermek.”

Size ilk önerim renklerin oyunu olacak. Ten rengi ayakkabı giyerek ayağımızı kesmiyoruz. Ayağımızda bir devamlılık, bir sonsuzluk oluyor ve ne kadar boyumuzu kesmezsek o kadar daha uzun gözükürüz. Bunu bir de ten rengi bir etek ile tamamlayabiliriz. Yüksek bel olması bizim için avantajlıdır. Çünkü belimiz yükseldikçe bacağımıza artı ölçü katacağı için bacak boyuna katkıda bulunacaktır. Üzerine istediğiniz gibi bir parça giyebilirsiniz. Çünkü altta ten rengi ayakkabı ve etekle çok sakin bir görüntü oluşturduk. Bu sayede üstü kendi stilinize göre kombinleyebilirsiniz.

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir

İkinci alternatif ise bu sene çok trend olan etnik desenli, festivallere çok uygun bir pantolon. Yüksek belli bu pantolunu yüksek topuklu ayakabı ile kombinleyebilirsiniz. Duble desen seviyorsanız böyle desenli bir pantolonu desenli bir üstle kombinleyebilirsiniz.

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir (2)

Daha sakin bir kombin istiyorsanız tek renk crop top veya sezon trendi olan sloganlı bit tişörtle tercih edebilirsiniz. Eğer tişört tercih edecekseniz pantolonunuzun içine sokmanız çok önemli olacaktır. Çünkü tişörtü dışarı çıkarırsak bacak boyumuzu kısa gösterecektir.

Bir diğer alternatifimiz ise tulum. Aslında hepimizin beden tipine göre giyebileceği tulumlar mevcut. Yanlış tulumla tanıştığınız için tulumları sevmemeniz çok normal. Tulumlar bayanları hem zarif gösterir. Her türlü davete uygun tulum bulabilirsiniz. Tulumu topuklu bir ayakkabı ile kombinlediğinizde vücudunuzu hiç bölmediği, tek parça bir kıyafet olduğu için sizi daha zayıf ve de daha uzun gösterecektir. Tulumunuzu topuklu ayakkabıyla, yüksek belli olduğu için belinize de kemer takarak kombinleyebilirsiniz. Bu yöntemle de bacak boyunuzu uzun göstereceksiniz. Bu tek parça giyinmek mayoda da bedenimiz daha uzun gösterecektir. Çünkü detayları inip bedeninizi bölmüyorsunuz.

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir (4)

Son alternatif olarak şortları önerebilirim. Şortumuzu yine yüksek belli seçmeye özen gösterelim. Çünkü düşük belli her ne giyersek giyelim bizim bacak boyumuzu kısaltacaktır. Şortumuzdaki bir diğer özellik ise kısa olması önemli. Şortumuz ne kadar kısalırsa bacak boyumuz o kadar uzun gözükecektir.

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir (5)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica