Kadın.Net

Armine Yeni Trend Eşarp Modelleri

Armine Yeni Trend Eşarp Modelleri

Tesettürlü bayanların daha çok ilgisini çekecek olan eşarp modelleri. Kapalı bayanlar eşarp modellerine çok önem verirler. Kıyafetlerinin en büyük tamamlayıcısı eşarplarıdır. Kıyafetlerine uygun en güzel eşarp modellerini seçerler.Armine marka ise eşarp modellerinde en çok bilinen ve aranan markalardan biridir. Bayanlar armine eşarp modellerinnde istedikkeri en güzel eşarp baş örtüsünü bulabilecekler. Yeni sezon 2012 deki armine eşarp modellerinde çok farklı şık eşarplar var. Kapalı bayanlar için en güzel eşarplar onları çok şık yapabilir. Tesettürlü bayanlar her zaman bana daha gizemli gelmiştir. Ve çok güzel.Kıyafetleri eşarpları kadınların gizemini artırıyor.
Eşarbı doğru bağlamak çok önemlidir. Eşarbınızın altından mutlaka bone kullanmalısınız. Eşarbın kaymaması için bu önemli. Birde eşarrbınızın rengine göre bone kullunmalısınız. Bağlarken eşarbınızın ön kısmı düz durmuyora eşarbın katlandığı yere ön kısmınıa önceleri fotoğraf makinesinde kullandığımız filimler vardı hatırlarsınız belki şuan çok kullanılmasada eskilerden hatırlamanız lazım. Eşarbbın katlandığı yere o filimlerden koyabilirsiniz. Eğer filim bulamıyorsanız mendilide aynı eşarp katlar gibi üçgen şekilde katlayıp o kısma koyarsanız eşarbınız düzgün duracaktır.
Eğer saçlarınız çok kısa ise eşarbın biraz kabarık durmasını istiyorsanız içten taktığınız bonelerin silikonlu olanları var onları tercih edebilirisniz. Bu da aklınızda bulunsun bayanlar.
Eşarbı sadece başınızı örtmek için kullanmayabilirsiniz. Açık bayanlarda eşarbı fular gibi kullanabilirler. Çok beğendikleri eşarp modelini alıp fular şeklinde boyunlarına bağlayabilirler. . Armine eşarp modellerinde herkesin tarzına uygu farklı desenlerde renkli renkli bulabileceğiniz eşarplar var bayanlar. 202 de kapalı tesettürlü bayanlar armine marka eşarplar ile daha da şıksınız artık.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica