Kadın.Net

Ariş Yeni Sezon Pırlanta Zümrüt Yüzükler

Ariş Yeni Sezon Pırlanta Zümrüt Yüzükler

Bayanların takıya verdiği önemi herkes bilir. En güzel en özel takıyı isterler hep.. Zümrüt yüzüklere hiçbir bayan hayır diyemez. Gerçekten bayanların parmaklarında okadar güzel oluyor ki yüzükler kendine hayran bırakıyor. Sevgilinize eşinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biride zümrüt pırlanta yüzükler. Farklı şekillerde işlenmiş işçiliği ve taşları çok önemli olan bu yüzüklerin fiyatlarıda oldukça pahalı.
Bu zümrüt yüzük modelleri bildiğiniz gibi Osmanlılar zamanından beri çok kıyfetli. Bayanlar hatırlayacaktır Muhteşem Yüzyıl filminde Sultan Süleyman Hürrem e bu yüzükten yapıyor yani anlayacağınız bu pırlanta zümrüt yüzüklerin geçmişi çok uzun yıllara dayanan bir model. Bayanlar Hürrem Sultan yüzüğü diye çok fazla anıyorlar bu yüzükleri ama aslı zümrüt yüzüktür.
Pırlanta zümrüt yüzükleri her kıyafetinizle kullanabileceğiniz modellerdir. Erkeklerin eşlerine gönül rahatlığıyla alabilecekleri bir hediye. Yani bu yüzüklerden birini alınca acaba beğenir mi beğenmez mi diye öyle bir düşünceleri olmayacaktır çünkü bu yüzüklere hiçbir bayan hayır demez diyemez. Böyle hediyeler almak için illaki 14 şubat olmasına gerek yok biliyorsunuz dimi. Sizin için en değerli olan bir kadına böyle değerli bir hediye almak için herhangi bir özel günü beklemeniz gerekmiyor. Herhangir bir gün sevdiğinizi göstermek için böyle bir hediye ile gelip sevdiğiniz kişiyi sevindirebilirsiniz. Hem o kişi mutlu olur hem sizin onu gerçekten önemsediğinizi düşünür.
Fiyatları oldukça palaı olan b yüzükler 5 binden başlayp belli bir sınırı olmayan fiyata doğru gidiyor. Yani bir fiyat sınırlaması yapmamız mümkün değil. Gidip bütçenizi söyleyip ona göre bir yüzük modeli beğenmeniz daha mantıklı olacaktır

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica