enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yeni Sezon Abiye Saç Modelleri

Yeni Sezon Abiye Saç Modelleri

Abiye saç modelleri, genelde kısa saç veya uzun saç modellerinde abiye topuz modelleri olarak tercih ediliyor. Abiye saç modelleri, düğün, nışan, kına gecesi, mezuniyet törenleri, partiler için kullanılabilecek abiye saç modelleri, saç aksesuarları ile daha şık hale getiriliyor. Abiye saç modeli tercih edeceğiniz zaman topuz yapacak olursanız saçlarınıza krepe uygulayabilirsiniz. Ama açık bir saç modeli ile abiye saç modeli tercih edecekseniz krepe yaptırmayın saçınıza. Zira açık saç modelinde krepe saçı kabarık gösterse de 1-2 saat içinde sönüyor ve dağınık, bozulmuş saç görüntüsü oluşturur. Abiye saç modeline karar verirken kıyafetinize çok dikkat edin. Zira sırt dekoltesi olan bir abiye elbise giyecekseniz abiye topuz deneyerek sırtınızı açık da bırakacak bir model kullanabilirsiniz. Abiye topuz modelleri genelde ensede form veriliyor. Yanlardan iki tutam saç ile yan kahküller kullanılıyor. Bunun yanında papatya çiçekler, parlak taşlar ile abiye topuz modelleri, abiye açık saç modelleri, abiye dalgalı saç modelleri daha ışıltılı bir forma sokulabilir. Abiye saç modeli tercih ederken saç renginizi düşünün. Özellikle dalgalı saçlar için kullanılan maşa ile yapılan dalgalı kıvırcık saçlar saç rengini olduğundan daha koyu gösterir. Bu sebeple abiye saç modelini saç rengine göre tasarlamalısınız.

Abiye topuzlara ihtiyacımız olduğunda örneğin bir davete, düğüne gitmek durumundaysanız daha derli toplu gözükmek daha klas gözükmek için bir abiye topuz gerekebilir.

O durumlarda mutlaka bir uzman yardımı almak gerekir. Evde yapabileceğinizde ufak detaylı topuzlar var. Kısa bir topuz örneği vereyim: Saçları başın tepesinden kulakların üst kısmına doğru saçı ayırıyoruz.

Arkadaki saç tutamını tepeye doğru elimizle topluyoruz. Olabildiğince yukarıya sert bir toplama yapın. Çengelli lastikle sıkıca toplayın.

Tepedeki tutama bir fırça veya tarak yardımıyla biraz krepe yapın. Saçtaki hacimi arttırmak için krepe şart.

Yan taraftaki tutamları geriye doğru düzgün bir şekilde yatırın. Arkaya doğru yandan yatırdığınız saçınızı topladığınız saçın lastik kısmından dolayın abiye bir topuz lastik görünmesi hiç hoş olmaz.

Arkada toplayıp krepe yaptığınız toplu olan saçı aşağı doğru hafifçe elinizle düzeltip uçlarını iki yana kıvırarak enseye tokalayın. Kolayca evde yapabiliceğiniz bir abiye topuz modeli.

saç tasarımlarıi abiye saç modelleri
Evde yaptığınız topuzunuzun altı kısmına isterseniz bu şekilde bir toka vs abiyenize uygun bir taş ile süsleyebilirsiniz.
saç modelleri, abiye saçlar, saç şekilleri
Farklı olamayı sevenler için .

abiye saçlar, abiye saç modelleri
Gölge olan saçlarda çok şık duracak bir topuz.

farklı saç modelleri, moda saçlar, moda kesimler, moda abiye saçlar
Taşlı şık bir elbiseyle çok hoş bir abiye saç modeli

topuz modeli, abiye topuzlar
Örgü ile şıklık katılmış bir abiye topuz modeli

dağınık topuzlar, abiye topuzlar

Dağınık topuz modeli.

dağınık topuz modeli, abiye saç modeli
Genç kızların hoşuna gidecek bir model.

kurdele topuz modeli, abiye topuz, modern topuz
Kurdele yapılarak çok modern bir topuz modeli.

modern topuzlar, saç tasarımları, saç modelleri
Özel davetli olduğunuz yemekler için çok şık bir topuz.

abiye saç modelleri, saç şekilleri
Genç kızlar için hoş bir topuz modeli

abiye saç modelleri, genç kız abiye saçları, saç bakımı
Muhteşem bir model.

saç modelleri, abiye saç tasarımları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica