enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Zımba Trendi

Zımba Trendi
A+
A-

Çok uzun zamandan beri zımba detaylar aldı başını gitti. Bundan iki sene önce moda dünyasına hızlı geçiş yapan zımbalar kıyafetlerimizin, aksesuarlarımızın üzerinde asi detay uyandırıp vazgeçilmezimiz oldu. Hatta kıyafet, çanta, ayakkabı alırken gözlerim artık zımba detaylarını aramaya başladı. Zımbalara son derece gözümüz alıştığı için artık deri kıyafetlerin üzerine yerleşti bile. Zımba ve deri detayları birleşince ortaya çok hoş görüntüler çıktı. Sonbahar alışverişine daha çıkmayanlar listesine zımbaları eklemelerini tavsiye ederim. Şimdi bu detaylara beraber göz atalım.

Zımba Trendi

Siz de yukarıda paylaştığım görsellerde ki gibi bir kombinasyon yapabilirsiniz. Fotoğraflardaki kıyafetlerin üzerinde hiç abartılı durmamış. Hatta ceket ve çanta kombinasyonunda bile sırıtmadığını fark ettim. İsterseniz hem şık kıyafetleri hem de klasik kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Karar size kalmış.

Zımba Trendi

Zımba Trendi

Görüldüğü gibi kot ve deri ceket üzerinde de çok hoş görüntüler oluşmuş. Kış mevsimini giydiğimiz kıyafetlerin üzerini montla, ceketle kapattığımız için hiç sevmem. O kadar giyiniyoruz ama ortaya sonuç çıkmıyor. İşte bu devrede de bu ceketler imdadımıza yetişiyor. Sonuçta görselli dışarı yansıtılmış.

Zımba Trendi

Deri eteğin üzerinde metal detayları birleştirdiğinizde hem trendi yakalamış olursunuz hem de asi görünüme sahip olursunuz.

Zımba Trendi

İsterseniz bu parçalara kendinizi alıştırmak için aksesuarlardan başlayabilirsiniz. Görüldüğü gibi her şey düşünülmüş. Iphone kaplarında zımbalar yerlerini çoktan almışlar. Leopar sevenlere dore metal parçalar bile işlenmiş.

Zımba Trendi

 

Yukarıdaki ayakkabıyı bizzat gittim, gördüm, inceledim. Hatta şu an indirimde 🙂 Markanın favori parçaları arasında yer alıyor. Metalik grinin üzerinde metal parçaların güzelliğini gözlerinizle de görmenizi tavsiye ederim.

Zımba Trendi

Zımba Trendi

Kış aylarının vazgeçilmezi olan botlarda metal detaylar özenle işlenmiş. Bir önceki yazdığım “Military Akımı”nda da bu botları detaylı anlatmıştım. Böylelikle bir taşla iki kul vurabilirsiniz.

Zımba Trendi

Dünyaca ünlü bir çok ünlü marka ve tasarımcılar da bu sezonda çantalarda, ayakkabılarda metal detaylara yer vermiş olması bizleri bu detaylara çeken bir diğer etmenlerden biri.

Zımba Trendi

İsterseniz biraz daha abartıp yukarıda paylaştığım sutyenleri tercih edebilirsiniz. Tasarımcıların gerçekten hiçbir detayı atlamadığına en güzel örnek bu galiba.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica