enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yeni Sezon Gelin Aksesuarları Örnekleri

Yeni Sezon Gelin Aksesuarları Örnekleri
A+
A-

Kızların takıyı tokayı ne kadar sevdiğini bilmeyen yoktur heralde. Birde kendi düğünleri söz konusu ise en güzel aksesuar kendilerinde olsun isterler aslında haklılarda. Kendi düğünlerinde en güzel takıları kullanmayacakta ne zaman kullanacaklar öyle değil mi gelin adayları. Saçlarınızı yaptırırken gelinliğinizin modeline göre çiçek veya toka kullanmak çok önemli. Gelinliğin modeline göre takı toka seçilmeli. Gelinlikteki aksesuar ile uyumlu olmalı başınızda farklı durmamalı. Taktığınız bileklikler kolyelerde aynı şekilde uyumlu olmalı. Straplez gelinliklerde çok şık taşlı ama bir o kadar da sade bir kolye kullanılması taraftarıyımdır. Boynunuzda çok şık duracaktır. Veya da incili bir kolye ile tamamladığınız zaman en güzel gelin olacaksınızdır.


Özellikle yazın kır düğünlerinde gelinler saçlarını açık bırakırlar ama tabi öyle sadece açık bırakıp gelmezler kendi düğünlerine. çok güzel su dalgası saç modeline parlak taşlı bir taç ile kır düğününde en güzel gelin olabilirsiniz. Veya tokalar ile de taç yapabilirsiniz. Kır düğününde yarımda toplayabilirsiniz saçlarınızı o zaman da taşlı parlak tokalar ile saçlarınızı toplayabilirsiniz. Tarak tokaların önceleri ne kadar moda olduğunu hatırlıyorsunuzdur herhalde. Bayanlar günlük hayatta çok kullanırlardı ve şimdi günümüzde en özel günlerinde düğünlerinde kullanıyorlar tarak şeklinde saçınıza geçiriliyor ve saçlarınızda çok şık görünüyor.
Yaz geliyor gelin adaylarında düğün heyecanı başlamıştır tabi artık. Malum düğünler genelde yaz aylarında yapılıyor havaların ısındığı zaman yağmurun yağmadığı düğünlerinin tehlikede olmadığı zaman düğün zamanıdır. Gelinlerde bir telaş başlar hem gelinlik hem ayakkabı birde aksesuar seçimi. Zaten o düğün gününün heyecanı varken birde üzerine güzel olmak için gelinlerin elinden geleni yapma çabaları daha hem güzel hem yorucu bir süreçtir bu. Ama yinede bayanlar kullandıkları aksesuarlar ile gecenin en güzeli olabilirler. Şimdiden evlenecek çiftlere mutluluklar…
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica