enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Trend Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Trend Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Biz kadınlar yaratılışımız gereği yani doğamızdan dolayı boy kousunda erkeklere nazaran oldukça dez avantajlıyız. İşte bu dez avantajı ortadan kaldırma noktasında topuklu ayakkabılar biz hanımların adeta imdadına yetişmektedir. Bir topuğun ortalama 10 cm olduğunu düşünürseniz boyumuzun da mevcut halinden 10 cm daha uzadığını görmekteyiz ki bu bir insan boyu için devasa bir farktır diyebiliriz. İşte bu anlamda topuklu ayakkabıların önemi kesinlikle göz ardı edilemez.Sadecetopuklu ayakkabılar boyumuzu uzatmakla kalmaz yürüyüşümüzede ayrı bi zerafet katar.Topuklu ayakkabılar tabi dez avantajlarıda vardır. Başta bel ağrıları olmak üzere ayak burkulmaları, kazalar , ayak bilek ağrıları bunlar içerisinde sayılabilir.

Tabi bu yüksek platform topuklu ayakkabıları gördükten sonra bayanların aklına bu tür kötü sorunlar bayanları aklına gelmez. Topuklu ayakkabı olsunca estetik olunca bayanlarımız bunları düşünmüyor. Ayaklarını sıksada, şişirsede bu ayakkabıları giyerler. Gerçekte bayanların ayaklarında bu yüksek platform topuklu ayakkabılar çok şık çok zarif duruyor.
Yeni sezon trend en güzel ayakkabılar bu sayfada platform topuklu ince topuklu ayakkabılar ve kalın tahta topuklu ayakkabılardn oluşmakta.
Geçtiğimiz sezonda yüksek platform ince topuklu ayakkabılar moda iken bunun yanı sıra kalın tahta topuk ayakkabılar da moda old. Kalın yüksek topuklu ayakkabı modelleri, ince yüksek topuklu ayakkabı modellerine nazaran daha rahat olacaktır.
Gece kullanılan simli parlak yüksek topuklu ayakkabılar tercih edillirken gündük sandalet tarzı veya süet yüksek topuklu ayakkabılar daha çok tercih ediliyor. BU topuklu ayakkabılar daha çok yazın giyileceği için sadece siyah değilde rengarenk topuklu ayakkabılarda kombininizi renklendirecektir.

Yorumlar

  1. blank mervenur dedi ki:

    Ben bu ayakkabıyıda almak istiyorum ama hiç bir yerde bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz ??

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica