Kadın.Net

Sticker Desenli Rengarek Oje Modelleri

Sticker Desenli Rengarek Oje Modelleri

Rengarenk ojeler derdik önceden ama artık renk değil desen desen ojeler diyoruz. Çünkü sadece farklı renklerden mevcuttu ojeler. Okadar farklı değişik desenlerde oje stickerleri varki modellere yetişmek mümkün değil. Sanırım artık kıyafetlerimize göre renk değilde daha çok oje desenleri seçeceğiz. Giydiğiniz her elbiseye uygun renklerde desenlerde oje… Gerçekten çok ilginç önceden bunlar aklımıza bile gelmezdi. Hatırladığım farklı renklerden kürdanlar ile nazar boncuğu şekli yapardık tırnaklarımıza veya sade bir renk sürüp üzerine puantiye desenleri yapardık. Artık tüm bunları bir kenara bırakıp bu oje sticker modelleri ile çok güzel tırnaklara sahip olabiliriz.
Benim en çok sevdiğim renkler siyah kırmızı ve beyaz.Fakat kırmızı ojeler tırnaklarda hep iz nırakıyor yani kötü bir görünüm bırakıyor. Bunu engellemek için size küçük bir öneri. Kırmızı veya siyah ojeleri sürmeden önece tırnağınıza parlatıcı yani renksiz ojeleri sürdükten sonra biraz kurumasını bekleyin ve üzerine istediğiniz rengi sürün daha sonra sildiğiniz zaman böyle tırnaklarınızın kötü görünmesi gibi bir şey olmayacaktır.
Bir diğer konu ise her gün tırnaklarınızda oje olursa sildiğiniz zaman tırnaklarınızda sarı bir görüntü olacak yani tırnaklarınız hava almadığı zaman sağlık açısından da zararlı olduğunu unutmayın. Her gün oje sürecekseniz bile akşamları yatmadan önce ojelerinizi silip tırnaklarınızın havalanmasını sağlayın. Çünkü tırnaklarınız kırılır uzaması durur hem de görüntü olarak hoş durmaz

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica