enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Implant Dişler Estetik Görünür Mü?

Implant Dişler Estetik Görünür Mü?

Implant dişler estetik görünür mü? Sorusunun cevabı nerede ve ne zaman uygulandığına bağlıdır. Implant uygulaması sadece ve sadece imptitanyum vidanın çene kemiğine yerleştirilmesi veya bulunduğu yere yerleştirilmesiyle olan bir şey değildir. Bunda diş çekildikten ne kadar süre sonra implant uygulandığı, implant uygulamadan önce kemiğin durumu, pembe estetik dediğimiz yumuşak dokunun durumu da bu konuyla çok ama çok ilgilidir. Arka bölgede çok göz önünde olmayan bölgelerde çok zorunda olmadığımız operasyonlar vardır.
Implant Dişler Estetik Görünür Mü
Örneğin yumuşak doku organizasyonları gibi. Normal bir porselenle olayı çok rahat çözebiliriz. Hastanın ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Fakat ön bölgede özellikle göz önünde olan dişlerde sağlam bir estetiği sağlamak için ek cerrahi operasyonlar gerekebilir. Kemik grefti dediğimiz toz kemik uygulamaları, yeniden kemik oluşturma yumuşak doku cerrahileri bu işlemleri daha kusursuz daha mükemmel yapmamızı sağlayan işlemlerdir.
Implant Dişler Estetik Görünür Mü
Burada hastaya diş kaybından mümkün mertebe hemen sonra yani bekleme süresini geçtikten hemen sonra veya dişimizi ön bölgede özellikle dişimizi çektirdiğimiz anda implant uygulamak çene kemiğindeki erime oranını çok ciddi şekilde azaltacaktır veya stabil halde tutacaktır. Bununla beraber uygulanacak ek cerrahi olasılıklarını azaltacaktır. Yani buradan çıkartacağımız sonuç; dişi kaybettiğimizden, bekleme süresi bittikten mümkün mertebe hemen sonra implant uygulamak estetik anlamda çok büyük bir başarıyı getirecektir.
Implant Dişler Estetik Görünür Mü
Dışarıdan bakıldığında implant protezi olup diğer dişlerden farklı olup olmadığının anlaşılması durumu birazcık diş hekimi ve seramistin beraber uyumlu çalışmasına bağlıdır. İyi alınmış bir implant operasyonuyla, iyi yapılmış bir implant operasyonuyla, iyi alınmış bir ölçüyle, iyi çekilmiş fotoğraflarla ve seramiste ulaşan doğru bilgilerle beraber iyi bir seramist mükemmel sonuçlar yaratacaktır. Neredeyse hangi dişin implant olduğunu anlamamız bile imkansız hale gelecektir. Ama bu tamamen düzenli bir çalışmayla gelir. Hasta implantını zamanında yaptırır, hekim düzgün yapar üzerine yapılacak protezi de seramist ve hekim ortak olarak çalışarak çok düzenli ve düzgün yaparsa bu bize mükemmel bir fotoğraf çıkartacaktır. Maalesef bunlarda yapılacak herhangi bir zaman hatası, yanlışlık veya yanlış seçim tedaviyi çok ciddi oranda etkileyecektir.
Implant Dişler Estetik Görünür Mü

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica