Kadın.Net

İğne Oyası Ravzam' dan Modeller..

İğne Oyası Ravzam' dan Modeller..

merhabalar..
facebook’da birçok iğne oyası sayfası var onlardan biri olan Iğne oyasi Ravza’m   bu güzel modelleri o sayfadan aldım. umarım beğendiğiniz modeller çıkar içlerinden. gerçi emek verilen herşey güzeldir 🙂 yazı yazarken bir sürü sayfa gezme ve bakma imkanım da oluyor. çok güzel işler görüyorum içlerinde hakikaten severek yaptıkları çok belli. yaptığınız işini sevmekle yetenekli olmak aslında birlikte olması gereken şeyler. hepimizin bıktıkları zamanlar illaki oluyordur benim de oldu o zamanlarda biraz ara verip özlemek en güzeli. kadınların doğasında çalışmak yok zaten. iki iş de aynı zamanlarda yapılıyorsa eğer buda bizi iyice bunaltır biraz ara vermeye ihtiyaç duyarız. keyif için yapanlara daha kolaydır durum ne zaman canları isterse o zaman yaparlar ama bu işten para kazanıp evinin yada kendi ihtiyaçlarının bir kısmının karşılanmasına yardımcı olmak zorunda olanlar için durum çok zor bir hal alır. parmaklar nasırlaşır kesikler olur kanar yara olur yara bandı sarar iş yapmaya devam eder. rabbim hepimize helal paralar kazanmayı nasip etsin inşallah. göz nuru ,emeğin en güzel şekil almış halidir iğne oyası da.
yapması bize göre çok zahmetli pahası ederinden çok daha fazla ama öyle olmuyor maalesef alıcılara fiyat beğendirmek dünyanın en zor işi. bu işi hiç kimse keyfi için yapmaz eğer karşılayabilecek durumdaysanız lütfen emeğin karşılığı neyse onu verin insanlarla göz nurunun pazarlığını yapmayın. biz zaten ihtiyac sahibi olan herkese elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.bütün birikimlerimizi bu dünya için yapmıyoruz. sizde öyle yapın. ederi budur denirse emin olun odur bende yapıyorum bu işin içerisindeyim yapıyorum satıyorum bazen hediye ediyorum ne yapalım olmayınca zorla mı alalım parayı. hiçkimse hiç kimsenin sahibi değil. bi oya yaptırıyorsunuz diye kimseye tepeden bakmayın hepimiz insanız bunu unutmayın. ego savaşları yapan birçok kadınla karşılaştık bu zamana kadar. yaptırıp engelleyenler abuk sabuk bahanelerle vazgeçenler gördük. engellersiniz biter biz ulaşamayız ama hiç hakka girmek nedir bunu duydunuz mu siz.? bizden kurtuldunuz peki Allah’ın terazisinden nasıl kurtulmayı planlıyorsunuz.
neyse ordan girdik ordan çıktık 🙂 demem o ki biz sanal değiliz gerçek insanlarız kalbimiz kırılır darılırız alınırız lütfen emekçi kardeşlerim için söylüyorum onlara yukardan bakmayın hepimiz insanız….
dinlediğiniz için teşekkür ederim hoşçakalın….
 


 
 
 
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica