Kadın.Net

Genç Kızların Rüyası Gelinlikler

Genç Kızların Rüyası Gelinlikler

Genç kızların rüyası gelinlik modelleri. Her genç kızın haylidir gelinlik giymek. Kendini en güzel gelinliğin içerisinde hayal ederler. Çünkü kendileri için en güzel en önemli günlerden birinde giyecektir. Erkekler böyle şeylere çok fazla önem vermeselerde gelinler için bu çok büyük önem taşır. Eğer bu sayfamızda erkeklerde bulunuyorsa yazımızı okuyup evlenecekleri kızların gelinlik seçiminde kısıtlayıcı olmamalarını ve onlara yardımcı olmalarını diliyoruz. Veya bir kıza evlenme teklifi edecekseniz gelinlik götürüp ederseniz cvbının hayır olma riski çok ama çok azdır. Bu da bir bayan olarak erkek arkadaşlara tavsiyemiz.

Bayanlar gelinlik modeli seçerken çok fazla titizlik göstereceğiniz için çok farklı modeller görmek isteyeceğiniz için sizlere fazla gelinlik fotoğrafları sunmak istedik. Gerek renk olarak gerekse model olarak değişik gelinlik örnekleri ekledik. Pembe, krem, beyaz renkleri ile karşınıza çıkacak gelinlikler. Kabarık gelinlik modelleri çoğunlukta çünkü bayanlar genelde gelinlikleri uzun ve kabarık olsun istiyorlar. Bazı bayanlarımız ise sade ve kabarık olmayan gelinlik tercih ediyorlar. Her iki tarzdada gelinlikler mevcut sayfamızda. Ve en önemli parçası ise duvak. Genelde hayallerde uzun bir duvak yere kadar inmiş tülden oluşur. Böyle duvaklı gelinliklerimizde mevcuttur.

Şimdi size en uygun gelinlik modelini bulup ister satın alabilir ister kiralayabilirsiniz. Bu konuda da özgürsünüz. Eğer bu gün önemi büyük ben gelinliğimi saklamak istiyorum diye düşünürseniz gelinliği diktirip satın alabilirsiniz ama yok 1 günlük giyeceğim bir şeyi alıp saklamanın bir anlamı yok benden başka kızlarında hayalini tamamlasın onlarıda mutlu etsin diyorsanız kiralayacaksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica