enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bindallı ve Kaftan Modelleri

Bindallı ve Kaftan Modelleri
A+
A-

Düğün zamanı geldi bayanlar. Aslında her an düğün yapılabilir ama çoğunluk olarak yazın düğün yapılır. Kış günü düğün yapmak özellikle çok fazla yağmur kar yağn yerlerde kışın düğün çok zor olur. Onun için düğünler genelde yazın yapılır. Tabi düğünden önce kına yapılır. Gelinlikten önce kınalık bindallı veya kaftan giyer gelinlerimiz. Kına yakılırken bayanlar bindallı ile Türk geleneğini sürdürürler. Normalde kırmızı bindallı modelleri daha çok seçilirken artık farklı renklerde tercih ediliyor. Birbirinden güzel renklerde bindallı kaftan modelleri ile gelinlerimiz çok daha güzel görünüyor.Evete bayanlar bakalım siz kına gecenizde hangi renk bindallı modellerini seçeceksiz. Sizin zevkinize uyacak model angisi olacak acaba ?

Kırmızı renk üzerine işlenen altın rengi nakışlar ile içinize giydiğiniz sarı altın rangi pantolu birbiri ile uyumlu olmalı -. Renklerin uyumu çok önemli. Kırmızıda genelde sarı renk kullanılır ve en uygun renkte sarıdır.Genellikle sarı kullanılır ama kırmızı siyah gibi de renkler kullanılır.
Yeşil bindallı altınada hem sarı hemde yeşil pijama kullanılır. Siyah bindallı yeşil bindallı, turuncu bindallı birçok renkte bindallı modelerini kına gecenizde kullanabilirsniz. Eğer pijamalı bindallı modellerini istemiyorsanız tuvalet görünümlü bindallı modellerinide seçebilirsiniz. Kına tuvaletiniz ile benzerlik gösterir zaten. Elbisenizi giiyip altınızdaki tarlatan ile de kullanırsanız elbisenizi tam bir kınalık tuvaleti gibi görünebilir. Umarım kıyafetleriniz kadar kına geceniz düğününüzde güzel geçer ve sonrasında yaşayacağınız hayatta. Herkese şimdiden mutluluklar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica