enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yeni Trend Farklı Berjer Modelleri

Yeni Trend Farklı Berjer Modelleri

Oturma odalarınızda değiğişik aksesuar olarak kullanmak istediğiniz koltular yani berjerler. 2012 de en çok sorulan model berjer modelleri. Daha çok oturma odalarında takımlarda tekli koltuk yerine berjer modelleri tercih ediliyor. Farklı bir koltuk modeli. Aslında bildiğimiz tekli koltuk yerine kullanılan koltuk. Bir çok farklı çeşitlerde mağazalarda yerini alan tekli koltukların yeni veya diğer adı berjer oldu. Yani odalarda farklı koltuk kullanmak itiyorsanız farklı berjerler ile mobilyalarınızda oturma odalarınızda farklılıklar yaratabilirsiniz. En çok kullanılan modeller dener berjerler ama bunların dışında farklı görünümleri modelleri olan berjerlerde var tabi. Sizin eviniz çok daha farklı olsun istiyorsanız değişikliklere açık olmanız lazım ve en ilginç koltuk yani berjer modelini seçmeniz lazım.


Buradaki en farklı modellerden biri krem rengi ayak kısımları sanki duvarda duruyormuş gibi görünen berjer modeli çok ilginç bir model görenlerin şaşıracağı en güzel berjer modellerinden biri.
Diğer değişik berjer modeli ise kırmızı şeklini tam çözemediğim bir model. Çok farklı görenleri düşündürecek en güzel berjer modelleri arasında.Beyaz veya siyah koltuk takımları ile kombine edebileceğiniz kırmızı berjer odanızı daha hareketli gösterecektir. İsterseniz yatak odasında da kullanabilirsiniz.
Yeni sezon berjer modellerinde en çok tercih edilen ise döner berjerler veya çiçek desenli döner berjerler. Sade koltuklarınızı çiçek desenli berjerler ile kombine ettiğiniz zaman odanız ne çok sade ne çok hareketli olacak, 2 tane çiçek desenli berjer ile odanızda dengeyi sağlayabileceksiniz.
2 tane berjer modelleri pencere kenarında kullanıldığı zaman yağmurlu havalarda elinizde çay ile dışarıyı seyretmek için en çok tercih edeceğiniz koltuk olacak.
Yatak odasında kullanacağınız çok farklı berjerlerden biride mor renkte olan çevresi beyaz ahşapla çevrili çok değişik ama çok şık modern bir berjer örneği yatak odanızın da rengine uygunsa yatak odanız için harika bir model.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica