enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yeni Sezon Lüx Yatak Odası Takımı Modelleri

Yeni Sezon Lüx Yatak Odası Takımı Modelleri

Yatak odası evimizin en önemli odalarından biridir. Karı-kocaların baş başa vakit geçirdiği bir tek onlara ait olan odadır. Orada ki kullanılan eşyalar çiftlerin huzurunu mutluluğunu enerjilerini etkiler. Yeni sezon yatak odası modellerinde artık eskiye dönüş var bildiğiniz gibi. Geçtiğimiz sezonda genelde modern bazalı lüks aynalı yatak odaları kullanılırken artık karyolalı tahta ahşap görünümlü yatak odaları tercih ediliyor. Beyaz veya ahşap rengide en çok tercih edilen mobilya renkleri arasında. Artık yeni evlenen çiftler bu sayfamızdaki yatak odası takımı modelleri arasında kullanıyor tercihlerini.

Yeni sezon yatak odalarındaki farklı modeller bayanların çok dikkatini çeker oldu. Değişik işlemeler el işçiliğinin çok fazla olduğu yatak odalarında eskiye dönüş olsada modernlikten hiçbir şey kaybetmiyor. Kahverengi ahşap yatak odası modeli çok fazla tercih edilen bir oda. Beyaz yatak odası da günümüzde çok fazla kullanılan bir model ve renkli yatak örtüleri ile tamamlanıncada kendi modelini daha iyi gösteren bir renkte yatak odası.
Yatak odası takımının başlık kısmıda çok önemli. Rahatlığına düşkün olanlar başlığı puf olan modeller tercih etmeliler. Veya sadece tahta görünümlü olan başlıklar veyada demir olan başlıklar da çok şık duracak harika bir yatak odası kombini oluşturacaktır. İstikbal, bellona, kilim, kelebek, doğtaş gibi bir çok ünlü markalarda bulabileceğiniz veya yaptırabileceğiniz yatak odası modelleri. Sadece model ve renk belirleyin siz gerisimobilyacıların işi. Şİmdiden hayırlı olsun

Yorumlar

  1. blank Merve U. dedi ki:

    benim seçtiğim yatak başlığı guetta art’dan oymalı altın varak paris modeli sol alttan ikinci resme çok yakın sizce modern mobilya ile kullansam uyum sağlar mı ?

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica