Kadın.Net

Son Moda Dekolteli Gelinlikler ve Taşlı Gelinlikler

Son Moda Dekolteli Gelinlikler ve Taşlı Gelinlikler

Son moda dekolteli gelinlikler ve taşlı gelinlikler

Dekolteli Gelinlik Modelleri

Bu senenin en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında dekolteli olanlar yer alıyor. Dekolteli gelinlik modelleri sayesinde gelinler çok daha havalı olabiliyor. Artık gelinler çok daha gösterişli olmak istiyor. Nede olsa böylesine güzel bir gün hayatta bir kez oluyor. Dolayısı ile gelinler dekolteli gelinlik modelleri ile çok daha şık olup, tüm dikkatleri üzerlerine çekebiliyor.

Bu gelinlik modellerinin oldukça beğenilmesindeki bir diğer etken ise yaza uyum sağlamasıdır. Yaz aylarında kapalı ve boğucu gelinlikler pek tercih edilmiyor. Çünkü gelin içerisinde oldukça sıkılıyor. Dekolteli gelinlik modelleri hem rahat hem de gösterişli olduğu için gelinler tarafından özellikle yaz düğünlerinde daha çok tercih ediliyor.

 

 

Taşlı gelinlik modelleri
Her genç kızın rüyası gelinlikler arasında en görkemli ve en asil modeller taşlı gelinlik modelleri arasında bulunmaktadır. Duvak, etek, üst kısım, kol ya da yakalara uygulanan taşlarla bu özel günde ışıl ışıl parlayarak göz kamaştırabilirsiniz.

Taşlı gelinlik modelleri arasında seçim yaparken tarzınızı ve düğün konseptinizi göz önünde almakta fayda var. Eğer görkemli bir düğün ile evlenecekseniz ve iddialı bir gelinlik istiyorsanız taşlarla kaplı bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Eğer daha sade bir düğün ya da nikah organizasyonu ile evlenecekseniz, sade bir tarzınız varsa ama yine de gelinliğinizde küçük ışıltılar olsun istiyorsanız taşlı gelinlik modelleri arasından dekoltesi, etek ucu ya da duvağı taşlarla süslenmiş gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica