enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Siyah Nokta Nasıl Geçer?

Siyah Nokta Nasıl Geçer?

Bir kişinin yüzünde siyah nokta varsa hep olucaktır. Yani bir kere tedavi edildikten sonra hiç olmıycak diye birşey söz konusu değildir. Onun için kendinize bir standart ve bir disiplin belirlemelisiniz. Siyah noktalı bir cildiniz varsa bu ciltle barışık bir hayat sürmeniz gerekiyor.

Yani sık sık cildinizi buhar banyosuyla nemlendirmeniz gerekiyor. Kürler halinde ilk başta bunu hafta da bir olabilir daha sonra giderek bunlar azalınca 15 günde bire çıkarabilirsiniz. Belli bir zaman dan sonrada ayda bire çıkarabilirsiniz. Ama gençlerimiz bunu yapmakta son derece imtina ediyorlar çünkü gençler bu tür konulara biraz daha uzaklar. Banyoda kalma sürelerini daha uzun tutabilirler. Banyoların kapalı

Hepimizin sıklıkla kullandığı buhar banyosundan kastımız büyük bir tencerede kaynayan su ve başımıza bir örtü aldığımız buhu banyosu yapmak olarak tanımlanabilir. Aynen bunun gibi çok fazla siyah noktamız varsa her sabah bunu yaptığımız zaman buhar etkisiyle o gözenekler giderek yumuşıyacaktır ve bunu bu şekildede çıkartabiliriz.

Piling uygulaması çok etkilidir siyah noktalarda. Evimizde kullanabileceğimiz kil maskeleri çok önemlidir. Kille pilin yapmak çok iyi fayda sağlayacaktır. Bunu bulamayanlar hafif kıl kesecikleri vardır bunları buhar uygulamasından sonra hafif hafif yüzümüzde gezdirebiliriz. Siyah noktaların olduğu bölgelere daha sonrada nemlendirerek bakımını yapabilirsiniz.

En önemli hatada bu siyah noktaların hemen geçmesini beklemektir. Üst üste yapılan bi kaç uygulamadan sonra siyah noktalar kendini çok daha rahat atacaktır.

ah Nokta tedavisi, evde siyah nokta temizleme

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica