enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Pırlanta, İnci, Kristal Gelin Taç Modelleri

Pırlanta, İnci, Kristal Gelin Taç Modelleri

Gelinlikleri tamamlayan gelin taçları. Gelinlik taçsız olmaz, gelin duvaksız hiç olmaz. Bizde bu yüzden gelinliklere ve gelinlere çok yakışacak, kristal taşlı gelin taçları, inci boncuklu taçlar, pırlanta taşlı gelinlik taç modelleri, bu sezonun en son modası şık gelin taç çeşitleri. Kristal taşlarla inci boncukların bir arada kullanılarak çok şık gelinlik taçları elde edilmiş. Gelinlik modellerine göre taçlar seçilmektedir.

Eğer gelinlik çok sade bir model ise, ışıltılı kristal bir taç tercih edebilirsiniz. Dantelli gelinliklere inci taçların çok yakışacağına inanıyorum. Saten gelinliklere daha gösterişli kristal taçlar, daha çok yakışacaktır buna emin olun,
Gelin adayları zaten gönlünde taht kuran pırlantalı taç modellerini de tercih edebilirler. Belki de kadınların yıllarca hayalini kurduğu bir taç modeli vardır aklında kim bilir..

Eskiden gelinlik taçları çiçek çiçek sıralanmış bir dal gibi, şimdi ise o eski model gelin taçlarını, tekrar görmeye alışabiliriz. Aslında, eski günlerin gelinlik taçları, bir sarmaşık gibi dolam dolam yapraklar ve çiçeklerin saçları süslemeleri belkide bir özlemdir bizim için eski günlere geri dönüşümüzü hatırlamak. Ne yazar bir de, gelin taçları, hatırlatsın geride kalan hatıralarımızı ve o en güzel eski anılarımızı.

Şimdi de var günümüzde, papatya çiçekli gelin taçları, gül motifleri ile süslenmiş taçlar, inci boncukları ile çiçek çiçek gelinlik taçları, sanki buram buram doğanın çiçeklerinin kokusunu duyar gibi oluyoruz o çiçekli gelin taç modellerini gördüğümüzde. Gelinlerin taçları, da hatırlatıverir insana eski günleri, yad eder bir bir geride bıraktığımız o güzel tatlı anıları…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica