enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi

Tırnaklarda her zaman çok asil duran Fransız manikürü son dönemlerdeki gelişen tırnak sanatından kendine pay çıkardı. Artık ellerde beyaz french yerine zıt renk kombinasyonlarıyla oluşan manikür stili yerini alıyor. Fransız manikürünün en önemli özelliği her zaman her renkle kombine edebilmemiz ve ne giyersek giyelim bizi asla yarı yolda bırakmaması. Siyah, turuncu, yeşil, bordo, kırmızı… Buraya aklımıza gelen bütün renkleri yazdığımızda bile buna kuşkusuz tek uyum sağlayacak oje çeşidi Fransız manikürüdür.

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi (7)

Yeni çıkan farklı tonlardaki Fransız manikürü seçeneğini yine tırnaklarınızın üzeri şeffaf, uçlarında farklı tonlarla deneyebilirsiniz. Yarım ay manikürü şeklinde kullanabilirsiniz. Uçlarını çok ince ya da çok kalın yapabilirsiniz. Sıcak ve soğuk renkler kullanarak tercih edebilirsiniz. Tırnaklarınızın ortalarına şerit işleyebilirsiniz ki ben durumu çok beğendim.

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi (5)

Tırnağınızın üzerine mat oje sürüp ucuna aynı renk ojenin parlağını parlak oje sürebilirsiniz. Bu durumu daha önce uyguladığımda çok olumlu tepkiler almıştım. Sonuçta günlük hayatta en çok kullandığımız organlarımızdan biri ellerimiz. Çıkmış ojelerle kötü görüntü oluşturmaktansa artık hayatımızın bir parçası haline gelen ojeleri ve tırnak sanatını doğru uyguladığımızda eminim ki sizde tırnaklarınıza bakmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi (10)

Daha önce yazdığımız tırnak sanatıyla ilgili yazılarda olduğu gibi ojenizi doğru sürebilirsiniz. Renk tercihinizi de çok güzel, uyumlu ya da zıt yapabilirsiniz. Kendinize yakıştırdıktan sonra zıt olmuş, uyumlu uyumsuz olmuş fark etmez. Ama hiçbir zaman bakımsız ellerde ve tırnaklarda ne sürmüş olduğunuz oje ne de uygulamış olduğunuz tırnak sanatı güzel duracaktır.

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi (3)

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi (11)

Tırnaklarınıza oje sürmeden önce yapabiliyorsanız manikür uygulaması yapın. Eğer yapamıyorsanız da tırnaklarınızı törpüleyin. Nasıl ki saçlarınız kırıldığında uçlarınızdan aldırıyorsanız tırnaklarınızın da bu bakıma ihtiyacı vardır. Ara ara törpülerseniz daha sağlıklı uzayacaktır.

Ojenizi böylelikle uygulayabilirsiniz.

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi (8)

Fransız Manikürü Kalıp Değiştirdi (12)

Asetonla çıkardıktan sonra ise ellerinizi iyi bir şekilde durulayıp, tırnaklarınıza krem sürmeyi ihmal etmeyin. Çünkü aseton tırnaklarınızı kurutacaktır. Böylelikle tırnaklarınızda soyulmalar, ortadan ikiye ayrılmalar olacaktır. Bu durumlarla karşılaşmamak için tırnak bakımlarınızı ihmal etmeyin.

Kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica